Рекомендуємо прочитати

Георгій


У перекладі з давньогрецької, це ім'я означає «землероб». Найбільш відомою людиною, яка носила це ім'я, був святий Георгій, який зміг перемогти дракона. Він володів такими якостями як відвага і мужність, любов і доброта, рішучість. Добре, що більшість Георгіїв саме такі. Вони вельми Хоробрі і мужні, випромінюють доброту і щедрість, а також володіють тонким почуттям красивого. Навіть на городі, Георгій скопує грядку красиво. Його чарівність відразу ж привертає до себе оточуючих. Та й до того ж сам Георгій, помітивши в далі прекрасну дівчину, втрачає розум. До самої глибокої старості в ньому живе справжній романтик: для своєї коханої він співатиме серенади і дарувати дорогі подарунки і шикарні квіти. Але на жаль, почуття Георгія дуже швидко згасають, якщо він не знайде у своїй пасії ще щось привабливе, окрім її зовнішності. Але, зустрівши свій ідеал - добру, милу, веселу і життєрадісну жінку, він відразу ж запропонує їй піти з ним під вінець.

Якщо шлюб буде вдалим, то його полум'яний характер трохи остигає, хоча він все також продовжує задивлятися на юних дам, але нічого крім цього. Жити з ним - саме задоволення, він чудово справляється з домашніми справами і готовий поступитися дружині роль лідера в сім'ї: так йому навіть вигідніше, якщо на тендітні плечі дружини ляжуть справи з ведення сімейного бюджету, а також право прийняття рішень. Але потрібно пам'ятати, що будь-яка брехня, навіть найменша може привести його в обурення.

Вихований Георгій перетворюється на справжнього тирана, хоча, від цього більшою мірою страждає він сам: такі різкі зміни його настрою, негативно позначаються на стані його нервової системи, яка і так дуже слабка. Тому, вам слід, до цього уважно ставиться, оберігати свого «хлібороба» варити йому різні настої на травах і подаруйте йому який-небудь сувенір з прозорого цирконію. Цей камінь пом'якшить його душевні переживання, благотворно вплине на нервову систему, і підвищить його самооцінку. Такій вимогливій і сильній людині теж іноді може не вистачати душевного тепла і ласки. Саме це, йому принесуть йому кімнатні квіти. Посадіть їх якомога більше і розмістіть на всіх підвіконнях у вашому домі. Тваринам тотемом для Георгія є білий орел. Хоч Георгій і «землероб», і захоплюється приземленими справами, в душі він справжній птах, і жадає високих польотів. Цей птах принесе Георгію успіх в його роботі і симпатію з боку близьких і друзів.
Число імені: 6; Планети-заступники: Марс, Венера; Щасливі дні: вівторок, п'ятниця; Іменини: 11 cічня, 21 січня, 30 січня, 4 лютого, 10 лютого, 17 лютого, 24 лютого, 27 лютого, 6 березня, 17 березня, 18 березня, 23 березня
Сумісність імені: У шлюбі йому швидше за все пощастить з Варварою, Вірою, Галиною, Наталією, Ніною, Світланою. Проблематичний щасливий шлюб з Алевтиною, Ангеліною, Ганною, Валентиною, Катериною, Зиноїдою, Майєю, Мариною, Ріммою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top