Рекомендуємо прочитати

Гнат


Ім'я має латинське коріння і означає "вогненний". Хлопчик Гнат справляє враження нехитрого, простого у спілкуванні, який виявляється норовистим і навіть зухвалим хлопчиною. Жадібність і прагнення верховодити не викликають особливого захоплення у ровесників і не додають поваги до нього. Юний володар імені може навіть пуститися на хоч нешкідливий, але шантаж своїх друзів. З іншого боку, широкий кругозір, начитаність Гната подобаються вчителям.

Ігнатій - людина, яка знає, що таке пристрасть, закоханість, однак почуття в його душі киплять недовго: їх змінюють доводи розуму. Іноді він занадто емоційний, темпераментний, і тоді в пориві ревнощів може, незважаючи на ситуацію, застосувати насильство, вести себе дуже агресивно і неадекватно. Але часом він перетворюється на закритого для всіх, похмурого буркотуна, який через неякісно вигладжену сорочку буде бурчати чи не цілий день. У своїй сім'ї він стає головою і дуже бурхливо реагує, коли хтось ще намагається зазіхнути на його статус. У той же час чоловік запросто може позалицятися за собою, наприклад, приготувати собі та іншим вечерю, не бачачи в цьому нічого особливого. Він непогано ставиться до батьків дружини - щоправда, нерідко за міркувань меркантильності. Якщо у нього з'являються діти, він буде виховувати їх так, щоб вони беззастережно його слухалися, а якщо хтось не стане підкорятися, то буде покараний фізично. Гнат п'є алкогольні напої в помірних кількостях, зате поїсти він може і любить чимало. Шанувальник історичних романів, розведення рибок, хом'яків та іншої дрібної живності, яку при нагоді може продати, якщо це принесе якусь вигоду. Володар такого імені належить до категорії людей, які негативно ставляться до будь яких серйозних життєвих змін.
Число імені: 8; Планети-заступники: Уран, Сатурн; Щасливі дні: Середа, Субота; Іменини: 2 січня, 5 січня, 10 січня, 14 січня, 9 лютого, 11 лютого, 12 лютого, 5 березня, 6 березня, 13 квітня, 14 квітня, 25 травня 27 травня, 5 червня, 6 червня, 7 червня, 29 липня , 31 липня, 2 серпня, 3 серпня, 6 серпня,, 11 вересня, 12 вересня, 15 вересня, 31 жовтня, 1 листопада, 9 грудня, 10 грудня.
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Алла, Валентина, Дар'я, Катерина, Єлизавета, Зоя, Ірина, Клавдія, Марія, Василина. Для шлюбу не дуже підходять: Варвара, Олена, Зінаїда, Лариса, Лідія, Майя, Надія, Римма, Нора.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top