Рекомендуємо прочитати

Антон


Латинське ім'я, що в перекладі означає «що бореться», «той, хто вступає в бій». Але, незважаючи на такий переклад, в житті Антони практично не втручаються в конфліктні ситуації, і якщо затівають щось, хіба що словесний бій. Як і його відомий тезка - святий Антон Великий - засновник ордена ченців, - Антон наділений такими якостями як чесність, відвага, хоча веде аскетичний спосіб життя. У Антоні зосереджені всі задатки лідера, хоча поки не настане його золотий час, мало хто про це подумає, адже його ще можна характеризувати, як і дуже скромну людину.

Дамам у Антоні подобається його доброта, повадки справжнього джентльмена і чоловіча стриманість. З самої юності, він має дуже багато прихильниць, але часто одружується в більш пізньому віці. Для Антона важливі в жінці такі якості, як вірність, м'якість, уміння легко виконувати роботу по дому, хоча якщо чесно, Антон з натяжкою тягне на порядного сім'янина. Він ніколи довго не засиджується в дома, практично не приділяє час вихованню дітей (хоча дуже їх любить), та й до того ж подружня вірність, це не про нього. Хоча, за рахунок того, що він дуже обачний і в ньому присутне здорове почуття міри, його походи «наліво» рідко коли порушують сімейну ідилію. Антон дуже амбітна людина, і до того ж не ледачий, працювати він буде до втрати пульсу, якщо впевнений у своїй меті. Але через свою надмірну безпечність і своєрідну невпевненості в своїх силах, він дуже повільно рухається по кар'єрних сходах. Будь-яка дрібниця може легко збити Антона з заданого курсу.

Але після прогулянки під літнім дощем він зможе знову заповнити свій запас енергії. Літній дощ із задоволенням віддасть йому частину своєї енергії. Але не варто сильно цим захоплюватися, в прохолодний час Антон може легко підхопити застуду, тому в міжсезоння і зимовий час просто слухайте запис дощу. Крім цього, в якості талісмана можуть виступати кільце, чіткі або брелок з граната. Як і св. Антоній, ваш покровитель, вам слід добре ставиться і до домашніх вихованців - вони вам віддадуть з сторицею. Ви самі повинні вирішити, хто стане вашим тваринам тотемом: собака, кішка або хом'ячок. І навіть якщо ваш будинок більше нагадуватиме зоопарк, обов'язково заведіть ще й корову білого кольору. Не варто відразу відмовлятися, адже це всього лише іграшкова корова, або порцелянова статуетка. Покладена на крісло подушка з малюнком корови або статуетка на книжковій полиці обов'язково принесе Антону щастя.
Число імені: 4; Планети-заступники: Місяць, Меркурій; Щасливі дні: понеділок, середа; Іменини: 29 марта
Сумісність імені: За своїм душевним якостям Антону більш всіх підійде Валерія, Дар'я, Катерина, Марина, Ядвіга. Можливі варіанти ...


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top