Рекомендуємо прочитати

Аркадій


У перекладі з давньогрецької, означає «пастух» або «райський». Не варто дивуватися, таким різним значенням імені, адже навіть правителі в Стародавній Греції були пастухами. Ну хоча би до прикладу батька Одіссея Лаерта, в старості пас овець. Або ось ще - Паріс, майбутній коханий Олени, яка ненавмисно згубила Трою. У малому віці Аркадія люблять і дарують ласку не тільки турботливі батьки, а й усі місцеві бабусі. Іноді цього піклування буває надмірно багато, але не варто переживати - це йде йому на користь: чим більше буде турботи і любові в дитинстві, тим щасливіше і благополучніше буде його подальше життя. Найчастіше життя Аркадія тривале і щаслива, він твердо вірить у свою мету і домагається її. При цьому все відбувається довільно.

Аркадію властива м'якість характеру, спокій, дбайливість і врівноваженість. Найбільша цінність для нього - це сім'я. Заради своїх дітей і дружини він готовий віддати все, що у нього є. Тільки один вагомий недолік можна підкреслити у Аркадія - марнотратство. Так, наприклад, він зовсім того не плануючи, може розтринькати з друзями величезну суму грошей або придбати собі абсолютно непотрібний, мобільний телефон останньої моделі. А деякий час до цього він хотів витратити ці заощадження на благо своєї сім'ї. Але дружині Аркадія засмучуватися, цьому приводу не потрібно, через час він обов'язково виправить ситуацію. Аркадію притаманне вільнодумство, він з повагою приймає всі думки та політичні переконання.

Ставши вже зрілою людиною Аркадій, може серйозно зайнятися політикою і досягти великих успіхів. Красномовності у нього не відняти. По відношенню до грошей, присутній парадокс - чим менше замислюється про свій капітал, тим Аркадій менш прагматичний, і навпаки він більш меркантильний, якщо в його кишенях повно грошей. Для того, щоб Аркадію щастило, особливо у відрядженнях, він повинен мати при собі шматочок малахіту. Досконало у Аркадія повинен бути посох з малахіту, але дістати його проблемно, та й ходити з ним не просто. Але маленький сувенирчик матиме не гірший ефект. Другим талісманом для Аркадія є жовтий або золотий лев. Зовсім не важливо, в якому вигляді він буде представлений - фігурка, картина, іграшка - він захистить Аркадія від недругів і будь-яких напастей.
Число імені: 4; Планети-заступники: Місяць, Меркурій; Щасливі дні: понеділок, середа; Іменини: 10 cічня, 8 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 19 березня, 29 травня, 14 липня 24 липня, 25 серпня, 27 серпня, 1 жовтня, 3 листопада
Сумісність імені: Сприятливий шлюб з Анною, Валентиною, Вандою, Євгенією, Людмилою, Наталією, Оксаною, Олесею, Софією, Еммою. Несприятливий - з Олександрою, Галиною, Джульєттою, Ніною, Тамарою, Тетяною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top