Рекомендуємо прочитати

Валерій


У перекладі з латині означає «бадьорий». Імена Валентин і Валерій мають спільний корінь. Хоча, напевно, крім фізичної витривалості і міцного здоров'я, ці чоловіки більше нічим не схожі. Валерій в дитинстві зовсім не схожий на Валентина. Він справжній пустун, і бешкетник. Йому дуже подобається грати в динамічні ігри, обожнює змагання та спорт. Йому властиве почуття азарту, любить ризик, може посперечатися зі своїми приятелями і ніч безперервно просидіти в нежитловому будинку або ж перебігти дорогу перед автомобілем, що їде. Хоч у Валерія і непогане здоров'я, все ж йому слід уважніше поставитися до стану нервової системи: постійні навантаження (зокрема, психологічні та розумові) і нервові зриви, можуть значно нашкодити його здоров'ю. Але зате можна вільно займатися в спортзалі, яким-небудь силовим видом, це йому навіть корисно: так його неприборкана енергія буде діватися з користю.

У дитячі роки Валерій захоплюється авантюристичними романами, і, подорослішавши, погляди не змінюються, тепер його приваблюють професії безпосередньо пов'язані з ризиком, різними пригодами та подорожами. Валерій може займатися чим завгодно, будь він дипломатом або геологом. Для нього дуже важливо мати відчуття постійного руху: йому абсолютно не подобається працювати в офісі в робочому режимі, він просто починає нудьгувати. Але, потрапивши на відпочинок, Валерій змінюється до невпізнання: він сам прибирається в будинку, може полити квіти в квартирі або зайнятися вирощуванням полуниці на дачі. Хоч Валерія постійно оточують його шанувальниці, він приймає рішення про одруження в зрілому віці. Вся справа в тому, що він довго шукає свою справжню любов, з якою він готовий прожити залишок свого життя в щасті і добробуті. І це не дивно, адже він висуває для своєї коханої такі вимоги: вона повинна бути цікавою, веселою, чудовою господинею, справжньою розумницею і просто красунею. Але, зустрівши ту єдину, він готовий піти на все заради щастя своєї коханої.

Для того, щоб Валерію завжди посміхалася удача, йому варто носити з собою талісман з малахіту. Цей камінь також захистить його і його родину від всяких негараздів, а також принесе в будинок багатство. Навіть найменший виріб з цього каменю впорається з цим завданням. Обов'язково потрібно посадити півонії. Хоч на клумбі у дворі, хоч на присадибній ділянці. Ці квіти допоможуть Валерію відновити сили після важкого робочого дня. А також підвищать його сексуальний потенціал. Вирушаючи в поїздку, обов'язково візьміть фігурку жука-скарабея: цей оберіг вбереже вас від всіх неприємностей, які зустрінуться вам на шляху, а також допоможе вам підписати вигідні контракти.
Число імені: 8; Планети-заступники: Місяць, Венера, Уран; Щасливі дні: понеділок, п'ятниця;
Іменини: 22 березня, 6 травня, 7 листопада, 20 листопада
Сумісність імені: Їм годяться в дружини Зоя, Ванда, Галина, Луїза, Надія, Олеся, Роксана, Яна, Світлана, Тетяна. Малоймовірний щасливий шлюб з Алевтиною, Вірою, Зиноїдою, Іриною, Кларою, Ларисою, Маргаритою, Тамарою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top