Рекомендуємо прочитати

Фелікс


З латинської це ім'я перекладається як «щасливий». Фелікс у всіх відносинах по-справжньому неординарна особистість. У ньому наче уживаються разом дві різні людини. Яскравий, цікавий, надзвичайно приємний Фелікс дуже багатьом подобається. Навіть в екстраординарних ситуаціях він прагне залишатися незворушним. Така незворушність на деяких людей справляє враження холодності. Однак, це - лише майстерно створена маска, що приховує зухвалу амбітність. Сама енергетика цього незвичайного імені змушує його власника відчувати якусь винятковість своєї особистості. Сильна воля і деяка скритність змушують Фелікса ховати істинні почуття. Така поведінка з роками стає звичним. Спокійний і стриманий Фелікс вміє ненав'язливо підкреслити цю саму свою винятковість. Почасти Фелікса можна назвати кар'єристом, просто він не може не зайняти найвище становище. Вигоду свою дотримує чітко. У питаннях, пов'язаних з фінансами, вкрай принциповим.

Уважність і ввічливість Фелікса підкорює жінок. У залицяннях продумує кожен крок, створюючи тонку й логічну лінію поведінки. Це дозволяє легко і впевнено домагатися необхідних йому перемог. Але зі створенням сім'ї він ніколи не поспішає. Дружина і шлюб для нього є тягарем. Готовий до укладення шлюбу, якщо він може стати вигідною операцією. Причому, вимоги до обраниці досить обширні: забезпечена, сексуальна, приваблива і чудова господиня. Господиня Феліксу потрібна незвичайна, щоб у родині він міг відпочити від всіх випавших йому кар'єрних тягот і турбот суспільного життя.

Фелікс видатний гурман, солодкоїжка і ласун. Його дружина змушена буде навчитися виключно добре і смачно готувати. Саме в цій непомірній пристрасті до кулінарії для Фелікса криється сама підступна небезпека. Перш за все, йому загрожують серйозні проблеми із зайвою вагою, страждають також і зуби. Рослина-оберіг Фелікса - безсмертник, що дарує здоров'я і завидне довголіття. Висушений безсмертник бажано постійно мати при собі. У світі каменів талісманом є воістину царський камінь - алмаз. У ньому міститься сила, впоратися з якою дано не кожному. Однак, камінь, що несе енергію самого Сонця, принесе Феліксу удачу. Адже серед зірок саме Сонце сприяє йому.
Число імені: 1; Планети-заступники: Сонце, Нептун; Щасливий день: неділя; Іменини: 7 лютого, 1 травня, 19 липня, 4 вересня, 1 листопада.
Сумісність імені: Сімейне щастя Фелікса складе одна з тих, кого звуть Авророю, Інною, Лілією, Світланою. Навряд чи буде вдалим шлюб з Дариною, Джульєттою, Євгенією, Мартою, Марією, Надією, Раїсою, Роксаною, Христиною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top