Рекомендуємо прочитати

Костянтин


У перекладі з латині це ім'я означає «постійний». Як правило, Костянтин - дуже сміливий воїн, але в душі він самий справжній романтик. Саме тому для багатьох жінок Костянтин стає уособленням ідеального чоловіка. Костянтин любить віддано і самовіддано до тих пір, поки його інтерес не починає згасати. Після цього він відправляється на пошуки іншої дами серця. Хворобливе самолюбство відрізняє Костянтина з самого дитинства. Він підсвідомо тягнеться до людей, які можуть проявити участь і подарувати йому дружнє тепло. Але сказати відкрито про свої почуття і потребах Костянтин не може. Батьки повинні бути ніжними і турботливими з Костянтином. Тоді він виросте упевненим у своїх силах і самому собі. Якщо ж Костянтин вибирає для себе складну роль донжуана, то швидше за все, в дитинстві йому не вистачало материнського участі та підтримки батька.

Якщо Ви хочете зблизитися з такою людиною, то, викривши потрібний момент, викличте його на відверту розмову. Співчувайте йому і вислухаєте - це допоможе Вам здобути надійного друга. Якщо ж Ви розташуйте його до себе повністю, то зможете запалити іскорку в його душі. Трохи лестощів самолюбству Костянтина - і з маленької іскри розгориться полум'я. Костянтин ранимий тільки в емоційній сфері. Якщо мова заходить про професійну діяльність, то він надзвичайно розважливий, не піддається впливу інших людей. Він може вислухати порада і прийняти її до уваги, якщо визнає слушною. Багато в чому Костянтин слухає свою інтуїцію. Вона розвинена у Костянтина просто чудово. Завдяки цьому багато хто вважає його ясновидцем. Здоров'я у Костянтина хороше. Єдине, що йому потрібно - відпочинок. Достатньо раз на рік відпочити на морському пляжі, і всі хвороби розбіжаться.

Талісманом Костянтина у тваринному світі є чорна кішка. Ця тварина захистить свого господаря від зла і негативу. У рослинному світі талісманом Костянтина вважають папороть. Якщо Ви поставите горщик з папороттю на вікно своєї квартири, то забезпечите Костянтина постійним джерелом енергії і сил. А корал, який також вважають покровителем Костянтинів, допоможе забезпечити запаморочливий успіх Костянтина у жінок.
Число імені: 8; Планети-заступники: Марс, Юпітер; Щасливі дні: вівторок, четвер; Іменини: 8 cічня, 11 лютого, 27 лютого, 6 березня, 18 березня, 19 березня, 24 травня, 3 червня, 5 червня, 15 червня, 18 червня, 21 червня, 29 червня, 8 липня, 14 липня, 16 липня, 11 серпня, 17 серпня, 2 жовтня, 15 жовтня, 23 листопада.
Сумісність імені: Пощастить Костянтину в шлюбі з Ганною, Венерою, Вікторією, Євгенією, Інною, Любов'ю, Поліною, Риммою, Розою, Софією, Яною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top