Рекомендуємо прочитати

Геннадій


В перекладі з давньогрецької означає «знатний». І в дійсності, вплив попередніх поколінь простежується протягом усього життя Геннадія. Тут думки роздвоюються: воно-то начебто і добре, так як існує зв'язок між попередніми поколіннями і це все переходить в так звану «силу роду», але якщо подивитися на це з іншого боку, то не все так гладко. Від своїх родичів Геннадій може успадкувати не тільки всі достоїнства і таланти а й різні захворювання, невирішені питання і погані звички. Іншими словами, родина для Геннадія означає практично все, він поважає сімейні звичаї. Якщо ще в молодості у нього не вийде одружитися, то все подальша життя може піти не так: Геннадій може почати пити, або стати релігійним фанатиком. На відміну від Геннадія-холостяка - одружений Геннадій живе розкошуючи. Хоча, про інших членів його сімейства такого не скажеш, так як цей «родоначальник» - самий, що ні на є справжній господар сім'ї, він вимагає від усіх членів поваги і покори, себе він проголошує одноосібним лідером сімейства. Хоча, якщо дружина Геннадія володіє неабияким розумом, де треба підтримає, а де треба промовчить, то життя з Геннадієм для неї не здасться нудним. Тому, що Геннадій майстер на всі руки і прекрасний домогосподар, в його будинку завжди панує затишок і порядок. Він завжди готовий постояти за своїх близьких.


У ньому дуже сильно проявляється почуття ревнощів, він ніколи не пробачить не те що подружньої зради, а навіть найменшого натяку на якісь вільність. Хоча, сам він іноді дозволяє собі розслабитися, але так, щоб про це ніхто не дізнався, так як всі його пригоди «наліво» швидко проходять і не носять серйозного характеру. Якщо говорити стосовно роботи, то Геннадій абсолютно не женеться за кар'єрним зростанням. Його чудово влаштовує та робота, яка дісталася ще від його батьків. Йому все одно що робити: класти цеглу, ремонтувати сантехніку або водити автомобіль - все це робить його щасливим. Для нього на першому місці стоїть те, щоб робота була йому цікава, а зарплата і успіх - це вже другорядна мета.

Для Геннадія, каменем-талісманом є золотистий цирконій. Циркон додасть Геннадію впевненості у своїх силах, сили і владності, а також допоможе йому розкрити людину, яка говорить неправду. Крім цього, циркон попередить захворювання печінки у Геннадія - найбільш вразливого місця. Заваювати сексуальність і захоплення з боку жінок йому допоможуть гладіолуси білого кольору. У період цвітіння гладіолусів, обов'язково тримайте в будинку букети з цих квітів, або ж посадіть їх на клумбі біля будинку, а також повісьте картину із зображенням цих квітів - нею ви зможете насолоджуватися протягом усього року.
Число імені: 4; Планети-заступники: Марс, Сонце, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 22 лютого, 23 лютого, 5 червня, 5 липня, 13 вересня, 30 листопада, 17 грудня, 18 грудня
Сумісність імені: Геннадія варто шукати собі супутницю життя серед тих, кого звуть Валентиною, Вірою, Іриною, Кірою, Лідією, Любов'ю, Майєю, Наталією, Ольгою, і остерегтися шлюбу з Авророю, Ангеліною, Діною, Лілією, Оксаною, Риммою, Тамарою, Тетяною, Яною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top