Рекомендуємо прочитати

Григорій


З давньогрецького, це ім'я перекладається як «не сплячий». Власник цього імені має нескінченний запас енергії. Від народження Григорій справжній лідер, він мужній і сильний, може повести за собою людей. Але основна якість його характеру, це те, що він ніколи не дивиться назад, він звик завжди йти назустріч поставленої мети, і його абсолютно не турбує, що або хто стоїть у нього на шляху. На жаль, часто його думка розходиться з думкою і бажаннями оточуючих. Але все одно, його шанують за його блискучий розум, лідерські якості та буйну уяву, - він стає улюбленцем публіки. Основна умова, яка стоїть перед тими, хто хоче з ним потоваришувати - це тактовність. Григорій дуже самозакоханий, часто ображається і рідко прощає.

Він володіє прекрасним здоров'ям, але може захворіти фарингітом, так що в зимовий час йому слід уважніше стежити за станом горла. Григорій стильно одягається і всіляко намагається показати свої манери, так як йому важлива присутність в будь-якій компанії. Він володіє блискучим розумом, і добре освічений (на це у нього йдуть роки, але йому це подобається), і має свій неповторний шарм. Йому більше підходять такі професії як фінансист, журналіст, інженер, політик чи програміст. Але, за що б не взявся Григорій, він буде всіляко намагатися щоб досягти певного успіху і зайнятися власним бізнесом (банк, видавництво, проектна фірма, політична партія). Григорій, не з тієї категорії людей, які можуть підкорятися, навіть якщо йому за це будуть платити хороші гроші.

Коханою Григорія може стати тільки розумниця і справжня красуня, та й до того ж вона повинна повністю приймати всі вади в характері майбутнього чоловіка. На жаль, таких дівчат не так вже й багато, тому Григорій одружитися досить таки пізно, але і після одруження, ще деякий час дозволяє собі сходити «наліво». Ось що ми можемо порекомендувати цьому Казанові: для того щоб не потрапляти в мережі цих підступних жінок йому слід придбати оберіг у вигляді маленької фігурки сирени або русалки. У всіх інших життєвих ситуаціях (крім любовних), йому допоможе жасмин. Він підніме йому настрій і прибере з голови настирливі ідеї та внутрішні страхи, подарує спокій і умиротворення. Обв'яжіть зап'ясті вовняною ниткою з квітками жасмину і переносите цей браслет як можна довше і всі ваші мрії тут же здійснюватися. Якщо в житті почалися суцільні невдачі, то придбайте білий циркон - він притягує удачу, і до того ж підніме ваш настрій.
Число імені: 1; Планети-заступники: Марс, Сатурн, Сонце; Щасливі дні: вівторок, субота, неділя; Іменини: 1 січня, 8 січня, 14 січня, 18 січня, 21 січня, 23 січня, 7 лютого, 12 лютого, 23 лютого, 6 березня, 17 березня, 25 березня, 15 квітня
Сумісність імені: Роблять вдалий вибір, одружившись на Вірі, Аллі, Глафірі, Азі, Єлизаветі, Лідії, Оксані, Марії, Тамарі, Роксані, Тетяні. Мало надії на удачу в шлюбі з Анжелою, Богданою, Вікторією, Діною, Оленою, Ларисою, Лією, Наталею, Еллою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top