Рекомендуємо прочитати

Тимофій


З давньогрецької мови це ім'я перекладається як «почитає Бога». У цього імені дуже сильна позитивна енергетика, яка робить хлопця веселим і добродушним до вподоби. Люди, які погано знають Тимофія, можуть вважати його легковажним. Але можете бути впевнені, що це дуже далеко від істини. Складно знайти більш совісну і відповідальну людину. Численні гідності Тимофія роблять його бажаним гостем будь-якого колективу. Він завжди стає душею компанії. Тимофій дуже надійний друг і воістину галантний кавалер, завдяки чому користується великим успіхом у протилежної статі. Численні юнацькі романи та захоплення Тимофія рідко закінчуються шлюбом, оскільки до питання створення власної сім'ї він ставиться більш, ніж серйозно. Одружується Тимофій тільки в тому випадку, якщо буде абсолютно впевнений, що це та єдина дівчина його життя. Тимофій не тільки зразковий чоловік, він справжня опора для своєї дружини. Для того, щоб його родині було добре, Тимофій готовий звалити на свої плечі всі проблеми і життєві негаразди. Тимофій прекрасний батько: він дуже любить дітей і готовий приділяти їм весь свій вільний час.

Найбільш слабким місцем у здоров'ї Тимофія є органи травлення. Для того, щоб зберегти своє здоров'я, Тимофію необхідно придбати камінь, який вважається його покровителем - сапфір. Цей талісман закличе на допомогу сили планети Сатурн. Для збереження і зміцнення здоров'я необхідно кільце, інкрустоване сапфіром, носити на будь-якому пальці лівої руки.

Вважається, що сапфір допомагає тільки добрим людям. Тимофію цей камінь допоможе ще більше розвинути прагнення робити добро і людинолюбство. Слон є покровителем Тимофія в тваринному світі. Картинка, на якій зображено це тварина, розміщена на стіні або столі, фізично допоможе Тимофію. А покровителем Тимофія в рослинному світі є сосна і тимофіївка лугова. Сосна допоможе зберегти здоров'я, а тимофіївка - зберегти любов.
Число імені: 0; Планети-заступники: Місяць, Сатурн, Нептун; Щасливі дні: понеділок, субота; Іменини 1 січня, 17 січня, 4 лютого, 6 лютого, 14 лютого, 26 лютого, 6 березня, 12 березня, 29 березня, 16 травня, 2 червня, 23 червня, 25 червня, 14 серпня, 1 вересня
Сумісність імені: У шлюбі будуть щасливі з Оленою, Маріанною, Наталією, Світланою. Євдокія, Марина, Ольга, Рената для шлюбу не підходять.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top