Рекомендуємо прочитати

Денис


У перекладі з давньогрецької, означає «той, хто належить Діонісу». Напевно, не варто говорити, ким є Діоніс. Природно, це божество виноробства і веселощів, який постійно мандрував по світу, відволікав людей від їх повсякденних занять і демонстрував, як потрібно правильно жити: радіти кожному прожитому дню, гуляти і пити вино, а ще як правильно вирощувати виноград. Дивно, але в сучасному світі, Дениси дуже часто відрікаються від усіх благ цивілізації і ведуть аскетичний спосіб життя. Власник цього імені намагається позбутися шкідливих звичок і їсти тільки те, що корисно. Це унікальний представник чоловічого населення планети, який сприймає нормально вегетаріанство і дієти для схуднення. Любов до мандрів і веселий характер - ось що, напевно, отримав Денис від давньогрецького божества.

Часто Дениси є релігійними фанатиками, але не завжди вони сповідують традиційну віру. У трудовій діяльності він може домогтися високої посади, так як лідерські здібності проявляються з самого раннього віку. Він чудово себе почуває і з матеріальної точки зору. Жінки просто у захваті від нього: розумний, багатий, чуйний, цікавий чоловік. Напевно, не потрібно згадувати, що коханок він міняє як рукавички. Хоча варто зауважити, що і в любовних справах у нього все по-серйозному: якщо він і вирішив до когось позалицятися, то тільки для того, щоб потім повести її під вінець.

Але яким би ідеальним він не був, все одно у нього є один недолік. Дуже часто Дениса підводить його здоров'я. У юні роки, він часто хворіє простудними захворюваннями і отитами. І який би турботою не оточували його батьки, як би з ним не займалися, все одно вірусна інфекція обов'язково причепиться до цього маленького хлопчика. У міру дорослішання, його імунітет зростає. Плюс до всього, Денис цілеспрямовано займається профілактикою цих хвороб. Але все одно щось трапляється: то вивихне ногу, то отримає розтягнення м'язів, а буває і так що в самому розпалі літа він може захворіти запаленням легенів. Добре, що це можна попередити: золотий або платиновий перстень із діамантом цілком знизить рівень захворюваності Дениса. Конвалії допоможуть Денису зустріти свою справжню любов. І до того ж, період їх цвітіння - найбільш вдалий час для амурних справ. Добитися висот в професійному плані йому допоможе фігурка у вигляді маленького бичка. Важливо: не корови і не бика і саме невеликого теляти. Він приверне йому удачу і допоможе відновити життєву енергію.
Число імені: 1; Планети-заступники: Сонце, Нептун; Щасливий день: неділя; Іменини: 17 січня, 6 лютого, 5 березня, 23 березня, 28 березня, 29 березня, 4 травня, 19 травня, 8 липня, 9 липня, 17 серпня, 31 серпня, 10 вересня
Сумісність імені: Жінки по імені Олександра, Ганна, Венера, Катерина, Лариса, Євгенія, Клавдія, Марина, Поліна, Софія зможуть стати щастям Дениса. Невдалими можуть виявитися союзи з Авророю, Агнесою, Антоніною, Зиноїдою, Зоєю, Інною, Іриною, Ладою, Ольгою, Еммою, Інною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top