Рекомендуємо прочитати

Ярослав


Це ім'я - спадщина наших далеких пращурів, і означає воно «славлячи Ярила». І Ярослав, «вихваляє бога сонця», відрізняється «сонячним" характером. Він щедрий душею, дивовижно добрий, по-дитячому чутливий. Заради друзів Ярослав готовий практично на все. Його грунтовність змушує в усьому докопуватися до самої суті речей, явищ і подій, не дозволяючи проявляти поверховість. Ярослав схильний до філософствування, пошуку свого призначення в світі, вивченню глибинних таємниць світобудови. Чутливість і особлива витонченість Ярослава доводять його часом до сентиментальності. Він обожнює природу, любить тварин і незвичайно добрий до всіх дітей. Конфліктність чужа Ярославу. Але ніколи не варто ображати його найпотаємніші почуття і те, що особливо святе для нього. Інакше можна познайомитися і з прихованими сторонами натури носія такого «сонячного» імені. Його жорстокість і мстивість, викликані таким образою, тим більше, незаслуженим, можуть приголомшити.

Для Ярослава прекрасно підійде служіння науці чи релігії. Але навіть в робочій спеціальності він здатний виявити справжній талант і творчість. Допомагає колегам Ярослав з величезною радістю, причому не тільки порадою, а й ділом. Зате власний внутрішній світ ретельно і ревно оберігає, відкриваючись лише перед по-справжньому рідній для нього людині. Романтичність Ярослава яскраво проявляється в любові. Але він дуже ранимий. Істинне почуття здатний оцінити як ніхто. Але зрада, зраду пробачити не зможе. Обраницю може шукати довго. А може закохатися миттєво. Але від дружини потрібно такт і вміння поважати його почуття, щоб не розчарувати чоловіка.

Янтар, що таїть в собі сонячну енергію, чудово підходить Ярославу. Він подарує і здоров'я, і радість. І в любові щастя принесе. Натуральний бурштин без оправи захистить від недобрих почуттів і думок. А всі хвороби Ярослава пов'язані з головою. Він не вміє повноцінно розслаблятися. Чим і доводить себе до різних недуг, від банальних шлункових розладів, до набагато більш глобальних проблем. Великий силою володіє і покровительствує Ярославу дуб. Щоб уникнути багатьох неприємностей, досить мати при собі постійно найпростіший оберіг - дубовий жолудь.
Число імені: 4; Планети-заступники: Сонце, Марс, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 3 червня 8 грудня;
Сумісність імені: Одружуватися йому краще всього на тій, кого звуть Аліна, Берта, Галина, Інна, Клавдія, Лілія. Шлюб з Діною, Катериною, Людмилою, Мартою або Раїсою може не скластися.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top