Рекомендуємо прочитати

Євгеній


У перекладі з давньогрецької означає «благородний». Спочатку може виявитися, що власник цього імені зовсім не відповідає цій характеристиці. Він більше схожий на бандита з благими намірами, ніж на витонченого вельможу. Його навряд чи буде тягнути доторкнуться до прекрасного, і може бути з нього і вийде віртуозний піаніст, але тільки тому що так захотіли його батьки. Фільми Фелліні, для нього будуть нудними, але бойовики він дуже любить. Так, можливо він не цінитель мистецтва і не гурман, але він може стати непоганим бізнесменом і добитися успіху в підприємництві. Хтось невидимий, як би веде його по життю, так що все у нього йде як по маслу.

Євгенію потрібна дружина яка відрізнялася б тонким смаком і вишуканістю. Ідеальним варіантом для нього буде дівчина з двома або трьома вищими освітами, і яка володіє відразу кількома іноземними мовами. Євген, може переслідувати цю мету протягом всього свого життя. Хоча, все стане набагато простіше, якщо він повісить собі на груди оберіг з димчастого кварцу, з гравіюванням у формі літери «Е». Тоді його аристократичній дамі буде абсолютно не важливо, що Євген не знає, чим відрізняється творчість Вівальді від Чайковського і віддає свою перевагу фільмам з участю Ван Дамма, а не Смоктуновського. Їй буде здаватися, що Євген ідеал чоловіка для неї, і це буде чистісінька правда. Хоча буває і так, що навіть найміцніші стосунки можуть зруйнуватися в одну мить. І щоб цьому запобігти, Євген повинен постійно мати при собі свій рослинний тотем - календулу. Все що потрібно, це берегти в будинку кілька засушених гілочок цієї квітки, а в дуже складних ситуаціях, збризкувати стіни будинку настоянкою з календули. Пару таких прийомів і в будинку знову настане гармонія у стосунках.

Як згадувалося раніше, Євген володіє відмінними підприємницькими навичками, і тому різні комерційні махінації, плітки й інтриги - все це, на жаль, йому знайоме. Невеликий шматочок слюди зможе вберегти Євгенія від нехороших думок і діянь недоброзичливців і заздрісників, зберігайте його в шафі, а також нехай носить піковий туз в кишені піджака. Так, між іншим, піковий туз також прекрасно захистить від псування і пристріту. А для підняття настрою і подолання головного болю, Євгену можна слухати музику. Мова йде не про улюблені хіти. Найкраще прослухати концерт скрипалів, бажано виконаний майстрами бароко. Ви відразу помітите полегшення.
Число імені: 1; Планети-заступники: Місяць, Уран, Сонце; Щасливі дні: понеділок, неділя
Іменини: 21 січня, 3 лютого, 25 лютого, 4 березня, 10 березня, 20 березня, 3 серпня, 31 серпня, 20 вересня, 23 вересня, 8 жовтня, 29 жовтня
Сумісність імені: Найбільш вдало у них складаються шлюби з Аліною, Анною, Богданою, Валентиною, Валерією, Вірою, Дариною, Джульєттою, Ксенією, Лією, Лілією, Людмилою, Наталією, Нелею, Ніною, Раїсою, Христиною, Юлією. Менше щастить з Адою, Алевтина, Варварою, Оленою, Зоєю, Клавдією, Лідією, Мариною, Яною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top