Рекомендуємо прочитати

Семен


Ім'я з давньоєврейської перекладається як «почутий Богом». Семен володіє яскравою чарівністю, чарам якого протистояти просто неможливо. Вибираючи життєвий шлях, йому краще всього зупинитися на професіях, що вимагають уміння переконувати співрозмовника. Наприклад, він може стати дивовижним менеджером або агентом з продажу. Якщо ж особисті якості дозволяють йому замахнутися на більше, успіх у високій політиці йому забезпечений. Семен міг би стати непоганим релігійним діячем, якби не властиве йому іронічне сприйняття будь-якого культу. Хоча, в свою «щасливу планиду» Семен зазвичай вірить свято. Причому, не без підстав. Кар'єра чоловіків з таким ім'ям складається, як правило, успішно. Принаймні, від безробіття Семени не страждають.

Головним даром Семена з дитинства є витончений, живий і гнучкий розум. Повною мірою наділяє доля «почутих Богом» і інтуїцією. Це дозволяє йому завжди опинятися в необхідному місці у відповідний час. Легкість характеру цього чоловіка поєднується з уразливістю і болючим самолюбством. Правда, зовні Семен не схильний проявляти свої переживання. Зблизитися з Семеном може лише той, хто вміє ретельно підбирати слова, не дозволяючи ні найменших двозначностей по відношенню до нього, тим більше, зневаги. У дружбі така людина - справжня знахідка. Він органічно не сприймає зради і готовий допомогти без прохання про допомогу.

Відносини з жінками у Семена ускладнюються його поспішністю і нетерплячість. З іншого боку, і занадто легкі перемоги Семен теж не цінує. Необхідно змусити його проявити наполегливість у боротьбі за щастя, що не відштовхнувши чоловіка. Крім того, Семен занадто трепетно ставиться до власної свободи. Не старайтесь нав'язати йому шлюб. Це рішення він прийме самостійно. Але і одруженого Семена контролювати занадто складно. Обмеження свободи призведе лише до погіршення відносин. Організм Семена схильний до виникнення проблем з ШКТ і шкірними покривами. Для Семена з усіх каменів кращим є напівпрозорий змійовик, який здатний підтримати його навіть в найскладніших життєвих ситуаціях. Навіть споглядання фінікової пальми стабілізує енергетику Насіння, а лист такої пальми стане справжнім талісманом.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: середу, п'ятницю, суботу; Іменини: 8 лютого, 16 лютого, 23 лютого, 26 лютого, 25 березня, 18 квітня, 30 квітня, 10 травня, 31 травня, 6 червня, 3 серпня, 14 вересня, 25 вересня, 31 грудня.
Сумісність імені: У Семена багато шансів на щасливий шлюб з однією з тих, кого звуть Авророю, Агнесою, Адою, Мариною, Неллі, Алевтиною, Ангеліною, Антоніною, Валентиною, Вандою, Валерією, Венерою, Вікторією, Геленою, Діною, Катериною, Зоєю , Кларою, Майєю, Ніною, Оксаною, Ольгою, Раїсою, Роксаною, Русланою, Тамарою, Ядвігою. Жінки ж, чиє ім'я Олександра, Анна, Варвара, Вероніка, Ірина, Марта, Римма, Роза, - у дружини йому не підійдуть.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top