Рекомендуємо прочитати

Леонід


Як і безліч наших імен, це ім'я походить ще з Давньої Греції. Перекладається воно як «царський син» або ж «син лева». З самого дитинства Леоніда відрізняють почуття власної гідності і велич. Навіть, якщо він народився в бідній родині, він буде підсвідомо поводитися, як дитина з царської родини. Однак, дорослий Леонід анітрохи не міняє свої принципи. Де б він не був, він завжди залишається тим самим: готовий допомогти, доброзичливий, стриманий, ввічливий і спокійний. Всі, хто оточує Леоніда, відчувають його внутрішню силу. Тому в скрутну хвилину вони завжди звертаються до нього за допомогою. Леонід повинен завжди відчувати свою необхідність. Якщо це не відбувається, то він може проміняти реальне життя на метафізичні сфери. Леонід, як ніхто інший, розташований філософствувати. Але в цьому є і негативний аспект: Леонід, якщо дуже захопиться літанням в хмарах, ризикує нічого не досягти в реальному житті.

Аналогічна ситуація і на любовному фронті. Підсвідомо Леонід вибирає собі в супутниці амазонку. Але буря емоцій і почуттів швидко набридають Леоніду, вимотуючи його. Але й домашня жінка не підійде Леоніду - він занадто швидко пересититься спокоєм. Назвати Леоніда надто вразливим не можна. Однак, він дуже дорожить шлюбними узами. Жінці, якщо вона хоче прив'язати до себе Леоніда, необхідно показувати себе слабкою і беззахисною. І тоді, як справжній лицар, Леонід ніколи не зможе покинути обраницю. Леонід, як правило, дуже відкрита людина, тому чудово з усіма ладнає. Найважливіше - це пам'ятати, що ні в якому разі не можна зачепити самолюбство Леоніда. Особливо, якщо мова йде про професійну сферу діяльності. Леонід рідко йде в бій. Проте його антипатія дуже повільно змінюється позитивним ставленням до людини. Ну а якщо конфлікт неминучий, то Леонід себе в образу ніколи не дасть.

Леонід трепетно ставиться до свого здоров'я. По любому, навіть самому невинному приводу, він звертається до лікаря. Схильний до депресій через власну недовірливості. Аметист - талісман для Леоніда. А шипшина і кедр - рослинні талісмани. Кедрові горішки піднімуть тонус, а чай з шипшини додасть потрібні сили. Дрібничка з кедра стане оберегом від зла для Леоніда.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Сатурн, Нептун; Щасливі дні: понеділок, субота;
Іменини: 7 березня, 23 березня, 28 березня, 28 квітня, 29 квітня, 9 червня, 18 червня, 30 липня, 21 серпня, 25 серпня 15 вересня, 28 вересня
Сумісність імені: Щастя в шлюбі швидше за все варто очікувати, одружившись на одній їх тих, кого звуть Алла, Ганна, Берта, Валентина, Віра, Ніка, Людмила, Наталя, Поліна. Найменш підійдуть Леоніду Агнеса, Венера, Веста, Владлена, Домініка, Тетяна, Яна. Сімейне життя з Галиною може виявитися найбільш важким.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top