Рекомендуємо прочитати

Філіп


Це ім'я має давньогрецькі корені. Перекладається воно як «той, хто любить коней». Далеко не всі греки мали можливість завести власного коня. У самому імені Філіп закладено ставлення до вищого стану. Чоловік з таким ім'ям надзвичайно самолюбний, у нього дуже висока зарозумілість. Філіп від народження дуже талановитий. І всі зусилля він докладає тільки для того, щоб його помітили і оцінили в суспільстві. Тому для Філіпа найкраще підбирати професію, яка допоможе йому прославитися. Кар'єрне зростання спостерігається вже в зрілі роки. Це можна пояснити тим, що в юності цей хлопець залежить від підтримки свого покровителя і думки тих, хто його оточує. А от у більш зрілому віці йому на допомогу приходять інтуїція, товариськість, активність і ясність розуму, завдяки яким він домагається значних успіхів у житті. Чоловік з ім'ям Філіп дуже сексуальний. Але його природне вміння володіти собою і вроджена порядність допомагають йому тримати себе в руках. Філіп дуже товариський через те, що любить усіх людей. Але ось в дружбі Філіп керується розрахунком. Стати його другом може тільки той, хто щиро ним захоплюється. А в сімейному житті головною стає дружина. Філіп дуже розсудливий і порядний, тому в супутниці він вибирає розумну і спокійну дівчину, нехтуючи зовнішньою красою і ефектністю. Одним словом, для Філіпа головне, щоб дружина була надійною подругою.

Як правило, Філіп рідко скаржиться на здоров'я. Але якщо це відбувається, то йому необхідний відпочинок. Просто, швидше за все, Філіп взяв занадто високий темп. Тому йому краще всього відправитися до теплого моря. Для Філіпа сонце і морське повітря - найкращі друзі, без яких він не обійдеться. Рубін, який вважається талісманом чоловіка з таким ім'ям, допоможе подолати депресивний стан Філіпа. Перстень, інкрустований цим каменем, одягнений на вказівний палець руки, принесе Філіпу радість у справах.

А ось в рослинному світі покровителями Філіпа вважають липу і акацію. Акація здатна підсилити дану природою інтуїцію, а також відновити зв'язок Філіпа з духовним світом. Також для цього необхідно мати з собою фігурку ібіса - тварини-тотема. А ось липа допоможе кар'єрному зростанню. Для цього з собою необхідно мати листочок або гілочку цього дерева. А липовий чай заспокоїть Філіпа.
Число імені: 9; Планети-заступники: Місяць, Венера, Уран; Щасливі дні: понеділок, п'ятниця; Іменини: 22 cічня, 7 лютого, 7 березня, 13 липня, 16 липня, 30 серпня, 18 жовтня, 24 жовтня, 27 листопада;
Сумісність імені: Сімейне щастя Філіпа складе одна з тих, кого звуть Інна, Ірина, Любов, Маргарита, Тамара. Навряд чи вдалим виявиться шлюб з Дариною, Євгенією, Надією, Раїсою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top