Рекомендуємо прочитати

Кирило


У перекладі з давньогрецької це ім'я означає «повелитель». Як правило, Кирили дуже харизматичні і яскраві люди. Тому вони збирають біля себе людей. Самотність Кирилу не загрожує. Однак, Кирило дуже часто ласі на схвальні відгуки про себе. Вони постійно завойовують популярність, а те, чим розташовують в даний момент, їх задовольнити не може. Ще з юнацтва у Кирила повинна бути чітка мета. В іншому випадку всі свої сили він може розтратити, пускаючи в очі людям пил для того, щоб ним захоплювалися в даний момент.

Життєрадісність і спокій Кирила часто може бути зруйноване найменшою перепоною, яка зустрінеться на шляху. Дуже часто це трапляється, якщо Кирило ще молодий. Дратівливість Кирила з роками трохи зменшується. Однак, повністю вона не зникне ніколи. Кирило завжди напружений. Він готовий у будь-яку секунду постояти за себе. При цьому зовсім не важливо, чи реальна загроза. Якщо Ви хочете завоювати симпатію чоловіка з таким ім'ям, то краще всього завести розмову на тему, яка для нього є найбільш відповідною, де він справжній професіонал. Запитайте пораду у Кирила, не забувайте робити компліменти, і Ви досягнете його розташування. Кирили з легкістю завойовують жінок. Вони вірні і відчувають дуже сильні почуття. Але для Кирила дуже важливо сексуальний потяг. Однак, Кирило рідко висловлює всю гаму своїх почуттів. Якщо Ви будете вимагати особливо палкого визнання в любові, то ризикуєте відштовхнути Кирила від себе. Кирило наділений прекрасною інтуїцією, але в більшості випадків покладається на доводи розуму, хоча інтуїція його рідко обманює в житті. Здоров'я Кирила, як правило, дуже міцне. Щоб його таким і зберегти, потрібно приділяти увагу кровоносній системі і кишковому тракту. Це найбільш вразливі місця Кирила.

Родоначальником цього імені вважається засновник Перської царства - цар Кір. Як відомо, він зумів створити одну з найбільших держав свого часу. Власники цього імені теж не забуває про східні коріння імені. Тому найкраще для них підходить східний стиль оформлення інтер'єру, тиха і ненав'язлива східна музика, яка допоможе відпочити і придбати новий заряд енергії. Ялівець є покровителем Кирила. А з каменів найбільше підходить жовтий сапфір.
Число імені: 4; Планети-заступники: Місяць, Меркурій; Щасливі дні: понеділок, середа; Іменини: 31 cічня, 17 лютого, 27 лютого, 18 березня, 22 березня, 31 березня, 3 квітня, 11 квітня, 11 травня, 17 травня, 23 травня, 24 травня, 3 червня, 22 червня, 18 липня, 22 липня, 19 вересня, 11 жовтня, 20 листопада, 21 грудня.
Сумісність імені: У дружини Кирилу за багатьма даними підійде одна з тих, чиє ім'я Ада, Алла, Анжела, Бета, Олена, Маргарита, Оксана, Римма, Яна. Ймовірність невдалого шлюбу висока з Авророю, Агнією, Алевтиною, Валерією, Катериною, Лідією, Майєю, Маріанною, Надією, Русланою, Еммою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top