Рекомендуємо прочитати

Данило


З староєврейського переводиться як «Бог мій суддя». Данило являє собою досить спокійну і миролюбну людини. Природно, він може розлютитися, але він швидко заспокоюється. Як би життя не било Данила, він упевнений - що всі ці проблеми носять тимчасовий характер і незабаром на горизонті засяє сонечко і все буде добре. Саме такий оптимістичний настрій Данила, а також чудове почуття гумору допомагають долати будь-які складні життєві ситуації.

Данило величезне значення надає своїй рідні і родині. Дружина Данила повинна бути дуже щаслива, він і підкаже їй і допоможе, і найважливіше, буде її кращим другом і ніколи не дасть в образу. І до того де Данило буде робити все, щоб його сім'я не знала горя і злиднів. Ось така ідеальна сім'я ... але, звичайно ж, немає нічого ідеального. Часом Данило буває несміливим і невпевненим у своїх силах, що часто йому заважає як на роботі, так і в спілкуванні з жінками. І тому цілком логічно, що його кар'єрний ріст триває дуже довго, а пошуки дружини затягуються на роки.

Данило є цілком звичайною людиною зі стандартним набором здібностей, і талановитих серед Данилів зустрічається дуже мало. Може досягти певних успіхів в адмініструванні, бути непоганим інженером, психологом або педагогом, а також шевцем, будівельником і шофером. Здоров'я Данила не підводить, хоча він зовсім не переносить походи до медиків. І тому будь-яке легке захворювання з часом може стати хронічним. Але якщо Данилу вдасться пройти через ясен, який розщепила блискавка, то він зможе очистити свій організм від будь-яких хвороб. Ясеневе листя, покладене під подушку дарують йому дар ясновидця, а гілка цього дерева зробить його щасливим, і проведе до щастя по найкоротшому шляху. Крім цього, фортуна йому посміхнеться, якщо у нього буде прикраса з яшми синього кольору. Цей дуже рідкісний камінь додасть Данилу рішучості і зробить його життя цілеспрямованою. Його покровителем у світі тварин є - білка. Тому, якщо випадково в парку ви зустрінете ваше тотемна тварина, обов'язково її чимось почастуєте. Навіть якщо білка не захоче приймати частування з рук, вона не забуде вас віддячити за великодушність.
Число імені: 1; Планети-заступники; Марс, Сатурн, Сонце; Щасливі дні: вівторок, субота, неділя; Іменини: 2 січня, 1 березня, 6 березня, 17 березня, 31 березня, 20 квітня, 4 червня, 5 червня, 26 червня, 23 липня, 12 вересня, 30 грудня, 24 грудня
Сумісність імені: Щоб шлюб був надійний, Данилу краще вибрати дружину серед тих, кого звуть Ганна, Гелена, Глафіра, Джульєтта, Любов, Людмила, Ніна, Олеся, Ольга, Поліна, Сніжана, Стелла, Тамара, Тетяна, Ельвіра. Малоймовірно, щоб він був вдалий з Єлизаветою, Іриною, Ангеліною, Ксенією, Роксаною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top