Рекомендуємо прочитати

Інокентій


З'явилося дане ім'я в старій Візантії, в перекладі означає «чистий», «невинний». Інокентій по своїй суті довіряє людям, але наївність це не про нього: дитячі мрії, підліткові мрії незабаром втрачають своє панування над ним. У той час як його однолітки ще літають у хмарах, він вже самостійний і впевнена у собі людина. Хто б міг подумати, що в настільки ранні роки він може бути таким досвідченим, Інокентій як кажуть розумний не по роках. Це може викликати різні думки у суспільства, але нудьгувати вам з ним не доведеться. Спеціаліст з сюрпризів - це про нього. Чим би він не займався він завжди візьме з цього, що-небудь корисне, навіть з гри на волинці. Людина з таким ім'ям частенько шокує публіку для того щоб звернути на себе їх увагу. Він сприйнятливий до думки оточуючих, але міняти себе він не стане, нехай всі сприймають його таким, який він є. Коло його друзів постійно змінюється, оскільки не багато хто зможе звикнути до його нестійкого настрою і до примх. Але для Інокентія це справжня травма - йому важко знайти хорошого друга і ще важче пережити його втрату.

Інокентій дуже тонка особистість, в молоді роки він не рідко втрачає голову від кохання, потім відчуває відчуження - і знову знаходить нове кохання. Обзаводиться родиною Інокентій у зрілі роки і готовий віддати їй і душу і тіло. Він не терпить втручання в його світ сторонніх, і міцно оберігає родину. Дуже часто люди з цим ім'ям мають слабке здоров'я, причому причиною цього служить їх боязкість. Слід берегти і зміцнювати нервову систему, а також повністю віддаватися в руки долі. Тільки гарний настрій гарант позитивного самопочуття.

Горобина - покровитель серед дерев. Для захисту від негативного впливу зберігаєте вдома або на роботі гілочку горобини. Покладіть горобину в кишеню і потрібні вам люди, самі прийдуть і запропонують допомогу. Якщо намічається важлива зустріч або справа, візьміть з собою дві гілочки горобини пов'язані стрічкою червоного кольору - оберіг дасть вам велику силу і розташує вас до фортуни. Камінь талісман - онікс, кульки з цього каменю відмінно згодяться для медитації. Для цього перекочуйте їх в одній руці, так щоб каміння не торкалися один до одного, і ні про що не думайте.
Число імені: 4; Планета-покровитель: Меркурій; Щасливий день: середа; Іменини: 6 cічня, 22 лютого, 1 квітня, 13 квітня, 7 травня, 7 червня, 23 червня, 19 липня, 6 жовтня, 23 жовтня, 26 жовтня 9 грудня
Сумісність імені: Одружуватися йому краще всього на тій, кого звуть Аліна, Берта, Галина, Інна, Клавдія, Лілія. Шлюб з Діною, Катериною, Людмилою, Мартою або Раїсою може не скластися.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top