Рекомендуємо прочитати

Арсеній


З давньогрецького, це ім'я перекладається як «піднесений», «мужній». Ще його можна характеризувати як рішучий, вольовий, сильний. Арсеній готовий повністю відстоювати свою думку - іншими словами, він є характерним прикладом мужньої людини. Але, саме так можна охарактеризувати Арсенія лише, коли він стає дорослим чоловіком. У дитячі роки, він постійно вередує, може ні з того ні з сього вийти з себе, і заплакати через якусь дрібницю. Від природи йому дано ясний розум, старанно вчиться у школі, хоча не може довго всидіти на одному місці, Його цікавить усе, читає багато книжок. Він часто представляє себе в придуманому ним світі справжнім супергероєм, хоча в реальності зазвичай не готовий взяти на себе відповідальність. З часом, Арсеній стає більш врівноваженим і серйозним, хоча для нього процес дорослішання відбувається дуже проблематично. Якщо можна так висловитися, він наперекір собі стає мужнім, хоча протягом всього його життя, в душі він так і залишається дуже емоційним і вразливим хлопчиком.

Коло інтересів Арсенія дуже різноманітний. Його може цікавити і музика, і філософія, архітектура і література. Він може стати великим художником, композитором або музикантом. Більшість Арсеніїв також є колекціонерами жіночої краси. Але не варто помилятися, що для нього головне зовнішня краса. Зовсім ні! У коханій жінці його, перш за все, цікавить неповторність, елегантність і витонченість. Якщо ви вирішили привернути увагу Арсенія, вам потрібно пам'ятати, що Арсеній - особистість дуже вперта і принципова. До всього він ставиться з підозрою, до того ж йому властиве почуття ревнощів. Замкнувшись в самому собі, він може навіть не звернути уваги на те, що його дівчина потребує його допомоги. Якщо між вами сталася сварка, Арсеній ніколи не зробить перший крок для примирення. А якщо він прийняв рішення піти, то ви вже нічого не зможете зробити. Але так відбувається дуже рідко: зазвичай Арсеній всіма шляхами намагається не допускати розвалу сім'ї, вона для нього дуже важлива.

У кризові хвилини, йому слід носити з собою оберіг з ялівцю - це можуть бути, наприклад, чотки. Бажано, щоб біля свого будинку, він сам посадив кущ ялівцю. Він захистить його від усіх бід, які були йому уготовані долею. Також дуже дієвий талісман - медальйон, виготовлений з береста, на якому має бути зображена гагара. Гагара є твариною тотемом Арсенія. Краще всього, якщо він сам його виготовить, адже справа зовсім не в красі малюнка. Також, бажано при собі мати камінь темно-синього лазуриту. Він захищає від злих духів, закликає багатство і шанувальників, і до того ж допоможе трохи приструнити Арсенія.
Число імені: 8; Планети-заступники: Місяць, Венера, Уран; Щасливі дні: понеділок, п'ятниця
Іменини: 1 лютого, 19 лютого 28 лютого, 13 марта, 15 березня, 12 травня, 21 травня, 25 червня, 15 липня, 25 липня, 13 серпня, 6 вересня, 10 вересня
Сумісність імені: Непогано, якщо дружиною Арсенія стане Ада, Аза, Людмила, Зиноїда, Діана, Алла або Лада.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top