Рекомендуємо прочитати

Ростислав


Це споконвічно слов'янське ім'я. У перекладі зі старослов'янської воно означає «той, якого прославляють». Наші пращури цим ім'ям називали дітей князя. Розрахунок робився на те, що чим старше буде дитина, тим голосніше буде слава про його діяння і розумі. До речі, ці надії, як правило, виправдовувалися. Подібно своїм предкам і в наш час Ростислав не зможе жити без подвигів, задовольняючись спокійним і розміреним життям. Ростислав постійно перебуває в пошуку, в русі. Після своїх подорожей він просто не може не виплеснути отримані враження на папір. Найчастіше для цього він використовує перо або кисть: Ростислав наділений літературним і художнім талантами.

Відмінною рисою Ростислава є його добродушність. Він любить усіх людей, за що оточуючі сповна платять взаємністю. Ростислав, як правило, не тримає зла на людей, згладжуючи непорозуміння і конфлікти за допомогою добродушних жартів. Ростислав має і рідкісну здатністю посміятися над самим собою і своїми недоліками. До перерахованих вище достоїнств цього чоловіка необхідно додати вірність у стосунках з близькими людьми, особливо - зі своєю супутницею життя. Проводжаючи в дорогу свого шукача пригод, подруга життя може бути абсолютно спокійна: навіть якщо на його шляху зустрінеться надзвичайно красива дівчина, він на неї не зверне увагу. Головна проблема чоловіки з таким ім'ям полягає в нестійкості його нервової системи. Перевантажене життя, постійна напруга заважають йому повністю відновлювати витрачені сили. Ростиславу необхідно берегти нерви, інакше здоров'я може підвести в самий невідповідний момент. Найбільш вразливе місце - дихальні шляхи. Ростислав часто хворіє на бронхіти.

У Ростислава з дитинства загострене почуття справедливості. А ось інтуїція підводить його дуже часто: Ростислав не вміє розбиратися в людях. Тому він часто розчаровується у своїх друзях. Ростиславу необхідно скрізь з собою возити кинджал. Це може бути як іграшковий кортик, так і звичайний ніж. Головне, що він захистить Ростислава від негативу. Покровителем цього імені в тваринному світі вважається кінь. Фігурка коня, виготовлена з блискучого чорного бурштину, допоможе Ростиславу підкорити будь-яку вершину. У рослинному світі йому відповідає сосна. А підбираючи камінь, зупиніть свій вибір на перлах.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Нептун, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, субота; Іменини: 27 березня, 24 травня
Сумісність імені: Для спільного життя з Ростиславом найбільше підійдуть Агнія, Олена, Ірина, Майя, Маргарита, Наталя, Оксана, Ольга, Раїса, Тамара. Менш вдалий вибір - Ада, Валерія, Домініка, Клара, Любов, Марина, Марта, Римма, Роза, Софія, Елла, Яна.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top