Рекомендуємо прочитати

Тимур


Як відомо, це ім'я має монгольські коріння і переводиться воно, як «залізо». Власники цього рідкісного імені дійсно дуже схожі на залізний клинок: вони жорстокі, тверді, безапеляційно впевнені в собі і готові разити своїх ворогів без найменшої пощади. Проте варто відзначити, що Тимур при всьому цьому володіє гострим розумом, дуже спритний і гнучкий чоловік. Як правило, Тимур прекрасний дипломат. Він може залагодити будь-який конфлікт завдяки властивій йому мудрості та природному такту. Причому, він зробить це так, що не тільки не наживе ворога, але і здобуде прихильність свого супротивника.

Тимура відрізняє цілеспрямованість. Він надзвичайно наполегливо і рішуче домагається поставленої мети. Зрозуміло, для оточуючих буде набагато краще, якщо поставлена мета буде благою, так як Тимур в будь-якому випадку доб'ється свого. Він дуже важко переживає невдачі. Але швидкому його відновленню сприяє оптимізм і мудрість. Крім гнучкого розуму Тимур володіє і здоровим прагматизмом. Завдяки цьому Тимур може відмовитися від наміченої мети, якщо вона принесе багато клопоту і мало толку. Тимур дуже ввічливий зі своїми друзями. Це ж стосується і представниць прекрасної статі. Але варто йому завоювати дівчину, як він одразу вимагає повністю визнати свій авторитет. Аналогічно складаються стосунки у Тимура з найближчими друзями. Одним словом, Тимур - жахливий власник.

Найслабшими місцями Тимура є печінка, шлунок і нирки. Їх слід оберігати. Тому Тимуру протипоказано переїдання і надмірне захоплення спиртними напоями. Нефрит, який є талісманом Тимура, допоможе йому зміцнити здоров'я. Також варто відзначити, що цей камінь допоможе Тимуру стримати свій запал, втихомирити пристрасті, що вирують в душі, а також направить його на вірний шлях і допоможе почати самовдосконалення. Мудра змія є покровителем Тимура у тваринному світі. Фігурка змії захистить Тимура від помилок і принесе йому удачу у всіх починаннях і справах. Тюльпан подарує Тимуру гармонію, а імбирна приправа заспокоїть носія цього прекрасного і рідкісного імені.
Число імені: 2; Планета-покровитель: Місяць; Щасливий день: понеділок; Іменини: відсутні;
Сумісність імені: Гармонія з носіями імен: Анна, Анфіса, Галина, Дар'я, Едіта. Несумісність з носіями імен: Аріна, Ірина, Калерія, Світлана, Емма


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top