Рекомендуємо прочитати

Володимир


У перекладі зі слов'янської, означає «той, хто володіє світом». Причому, не потрібно думати, що Володимир мріє поневолити цілий світ: йому більше подобається завойовувати серце і розум, і варто зауважити, що це у нього непогано виходить. Він здатний на вчинення великих справ, дивиться далеко в майбутнє, а от з повсякденними завданнями у нього не все так просто - вони йому швидко набридають і навіть дратують.

Він із задоволенням сходить з вами в оперний театр, але от подивитися «мильну оперу» він ніколи не погодиться. Володимир відрізняється особливим розумом, винахідливістю, він дуже освічений, наполегливий а також володіє здоровим почуттям азарту. Він абсолютно не боїться проблем, які зустрічаються у нього на шляху: адже ще починаючи зі шкільної лави, він звикає все робити самостійно. З нього може вийти непоганий режисер, актор або письменник. Володіє певними технічними навичками, йому подобається кимось керувати, наставляти. Але найуспішніші Володимири зайняті в політиці і бізнесі.
Володимир відрізняється від всіх інших широтою свого світогляду, він абсолютно не скоряється ніяким умовностям і по-своєму трактує різні норми моралі. Принаймні, зберігати своїй дружині вірність йому вкрай нелегко - якщо на його плечі покладено дуже багато відповідальності, він не бажає робити своє життя ще більш складною. Весь час йому хочеться здійснювати заради прекрасних дам благородні вчинки, і іноді він може навіть загуляти.

Все що не робить Володимир, він робить з великим розмахом. Але все одно, за щоб він не взявся, все йому здається нудним. Хоча, Володимиру чудово вдається маскувати свої справжні почуття, і тому всі його друзі та близькі можуть навіть не здогадуватися, що під маскою цього життєрадісної і щасливої людини може ховатися людина, яка постійно живе в самотності. За допомогою золотої прикраси Володимир може підняти собі настрій. Це може бути і медальйон, браслет або перстень. Серед каменів, оберегом Володимира є хризопраз. Він піднімає сексуальність і привабливість Володимира, а також загострює почуття гумору. Тотемом у тваринному світі для Володимира є лев. Тому в будинку або на роботі необхідно обов'язково повісити постер із зображенням цього величного звіра, а вдома на дивані можна покласти подушку у вигляді плюшевого левеняти. Повірте, приплив творчої енергії і сил вам гарантований. Тотемною рослиною Володимира є благородний лавр, він допоможе йому уберегтися від чергових загулів і зробить його більш розважливим. Обов'язково кладіть у страви листочок лавра, а якщо покладете лавровий лист в нагрудну кишеню піджака або пальто, то неодмінно розташуєте до себе незнайомих вам людей.
Число імені: 2; Планети-заступники: Місяць, Нептун; Щасливий день: понеділок; Іменини: 21 січня, 24 січня, 31 січня, 7 лютого, 10 лютого, 16 лютого, 26 лютого, 7 березня, 21 березня, 25 березня, 3 квітня, 6 квітня, 2 червня, 28 липня;
Сумісність імені: Невеликі шанси на успішний шлюб з Майєю, Єлизаветою, Лідією, Надією і Ніною, але як величезні надії на щастя з тими, хто входить в цей аж ніяк не малий список і кого звуть Агнеса, Аліна, Галла, Данута, Алла, Ангеліна , Єва, Анжела, Борислава, Валентина, Зиноїда, Варвара, Венера, Вероніка, Домініка, Євгенія, Інна, Ірина, Лілія, Любов, Наталя, Раїса, Світлана, Роксана, Софія, Христина, Емма.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top