Рекомендуємо прочитати

Борис


Це сучасна інтерпретація старослов'янського імені Бріслав, що перекладається як «славний у боротьбі». І справді, все життя Бориса відбувається в постійній боротьбі, але це не доленосне бій з обставинами або долею, ця боротьба носить швидше за все спортивні характер, і в цьому змаганні він обов'язково повинен завоювати перше місце. Ще з дитячих років, Борис ніколи не повертається додому без синців або ударів - адже це і є доказом того, що він у дворі найголовніший! У шкільні роки, це змагання носить більш змінений характер: Борис стає або душею компанії, або займає місце неофіційного лідера, виграє різні шкільні олімпіади та конкурси. У юнацькому віці він чудово розуміє, що йому потрібно від цього життя, і як в ній досягти успіху. Вибравши певну дорогу розвитку, він ніколи не звертає з шляху, ні близькі, ні знайомі вже не зможуть його переконати зійти з цієї дистанції. Для дівчат він, перш за все, цікавий як надійний і злегка вдумливий хлопець (ним він і є насправді), і вони повністю впевнені, що його ставлення до жіночої статі настільки серйозне, що й у них. Але, на жаль, це абсолютно далеко від дійсності: на кожен день у нього нова подружка, буває так, що одночасно він може зустрічатися відразу з кількома дівчатами, він зовсім не поспішає приводити свою кохану на вечерю до своїх батьків.

Якщо ж ви все-таки прийняли рішення залишитися разом з Борисом, то краще почекати моменту поки він вдосталь нагуляется і стане більш незалежним. У середньому віці Борис вже може досягти багато чого, він може пишатися своїми досягненнями. І це нормально, адже все чого він домігся, це все він отримав самостійно. Ось саме в цей момент він якраз готовий повністю присвятити своє життя своєї коханої. І майбутня дружина не розчарується в ньому: він буде намагатися зробити так, щоб його сім'я ні чого не потребувала і відчувала себе абсолютно щасливою. Його будинок є його притулком. Але й тут він не може просто відпочивати: то йде гуляти з собакою, то щось ремонтує, допомагає дитині робити уроки. Може бути комусь це і в тяготу, але ніяк не для Бориса. Йому це приносить справжнє задоволення. Адже відпочинок - це зміна роду занять.

Але буває, так що і Борис втомлюється. Швидко зарядиться, йому допоможе оберіг з аметисту. Якщо ви гуляєте серед лісових дерев, обов'язково прислухайтеся до пташиного співу. Якщо вас вдасться почути зозулю, це до удачі, і зовсім не важливо, як довго вона напророкувала вам жити. Так, якщо ви хочете, щоб зозуля постійно вам кувала, повісьте в будинку годинник з зозулею, і тоді через кожну годину вона буде повідомляти вам про швидке щастя.
Число імені: 2; Планета-покровитель: Місяць; Щасливий день: понеділок; Іменини: 7 лютого, 17 лютого, 15 травня, 5 червня, 13 червня 20 Червня, 6 серпня, 1 жовтня, 15 жовтня, 23 листопада, 25 листопада, 6 грудня 10 грудня
Сумісність імені: Вдало складеться шлюб з Авророю, Агнесою, Адою, Аліною, Ангеліною, Ганною, Бертою, Валентиною, Діаною, Зоєю, Інною, Іриною, Кларою, Ларисою, Наталією, Ольгою, Роксаною, Русланою, Світланою, Тамарою, Еммою . Викликає сумнів-вдалий шлюб з Бетою, Любов'ю, Мариною, Надією, Ніною, Тетяною, Юлією.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top