Рекомендуємо прочитати

Артем


З давньогрецького, перекладається як «невразливий». Артем в дитячі роки дуже часто хворіє на простудні захворювання, але добре, що це, напевно, і все що пов'язане з його здоров'ям. Подорослішавши, він стає здоровим, і хвороби практично його не стосуються. Одночасно він немов вітер легкий і невловимий. На перший погляд, ці якості не можуть поєднуватися в одній людині, але це так. До того ж, він володіє природженим скептицизмом. Для нього чудово підходять такі професії, де потрібно знаходити тонку лінію між відповідальністю та ризиком, де потрібно діяти з обережністю і нічого не бояться. Артем може стати хорошим політиком, журналістом, військовослужбовцям або електриком. Хоча через деякий час існує ймовірність, що він захоче змінити рід діяльності. Для нього це не буде особливо важким, так як у нього все і так виходить!

Лише загадкові і невловимі жінки можуть зловити розсіяного Артема. Вони не відчувають нестачі в прихильницях, і одружившись стають прекрасними чоловіками і татами, їм дуже подобаються діти, але ближче до старості їм починає все набридати. Так перебуваючи в стані постійної нудьги, Артем намагається знайти причину свого смутного настрою, каже, що йому вже набридло жити «так просто», хоча для всіх інших це життя не така вже й просте. З роками Артем може стати справжнім філософом-утопістом. Але як би він не жалівся на своє нудну життя, і на несправедливий світ, рідні та друзі все так само будуть оточувати його теплом і турботою.

У Артемі присутні риси справжнього естета. Він вважає за краще слухати якісну музику, дивиться балет і цікавиться живописом. Класичне мистецтво і допоможе вилікувати його від всієї цієї втоми і розчарувань. Повітря є його «рідною» стихією, тому Артему рекомендується частіше, здійснювати стрибки з парашутом, або ж запускати повітряного змія разом з дітьми. Для Артема каменем-талісманом є - прозорий кварц. Він позбавить його від безлічі різних неприємностей, якщо Артем покладе маленький камінчик собі в кишеню. Удачу принесе Артему його символ-талісман - блискавка. Краще всього придбати брелок або браслет у вигляді блискавки, але от не варто в реальному житті ставати у неї на шляху: кульова блискавка при зустрічі може сильно йому нашкодити. Якщо ваш будиночок знаходиться в селі або у вас є дача, обов'язково посадіть біля будинку горобину: це дерево принесе Артему удачу, а також буде його постійно підживлювати енергією. Він зможе стати більш впевненим у собі. Тваринам тотемом Артема є цвіркун: він допоможе йому як у роботі, так і в особистому житті.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: 6 cічня, 2 лютого, 13 березня, 26 квітня
Сумісність імені: Для вдалого шлюбу їм підходять Ганна, Белла, Галла, Лариса, Людмила, Тамара і не підходять Зоя, Майя, Марина або Ельза.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top