Рекомендуємо прочитати

Лев


Корінням це ім'я сягає ще в античність. У перекладі з давньогрецької воно означає «лев». Сенс імені дійсно зрозумілий усім. Однак, накладається ще і спадщина прабатька. Панство лева проявляється навіть в дрібницях. Якщо він не задоволений - то відразу гарчить і завдає лапою удар. Вони чарівні й розумні. Але при цьому ще й вальяжні: якщо Леву вигідніше щось не помічати, то він заради свого спокою так і зробить. Однак, Леви проявляють наполегливість, якщо щось їм вже дуже подобається. Лев, найчастіше, виростає протилежністю своїх батьків. Ні воля батька і матері, ні спадковість Лева не впливають на його поведінку. Все краще, що зустрічається Левам завжди буде належати їм. Наприклад, якщо батько - алкоголік, здавалося б, успадковувати в такому випадку нічого. Але Лев перейме здатність дуже багато пити. При цьому, він не спивається. У житті зломити носія ім'я Лев практично неможливо. Він дуже часто балансує на краю. Просто молодим Левам дуже подобається екстрім.

Леви володарі залізного здоров'я. Однак, вразливим місцем Левів є нервова система і серце. Нервозність Лева шкодить йому ж самому. Ніхто не знає ціну своєму інтелекту краще, ніж Лев. Леви горді: вони не дозволять собі випрошувати посаду, пристосовуватися або принижуватися. Приватне життя Левів найчастіше гармонійне. Вони схильні колобродити в юні роки. Однак, після цього вони ніколи не зраджують свою половинку. Діти Левів у всьому під стать своїм батькам. Як правило, у Лева не менше двох дітей. Леви - завзяті колекціонери. Це хобі дає власникам цього імені просто жахливу силу. Якщо ж Лев вирішить збирати старовинні книги - то він помножить свою силу в багато разів. Самі ж книги мають потужний заряд, що дозволяє підкорювати вершини і виліковує будь-який біль. Навіть у ситуації, коли Лева переслідують невдачі, йому достатньо взяти манускрипт з полиці або просто зайти в бібліотеку. І він зможе отримати потужний енергетичний заряд.

Береза - це дерево-покровитель чоловіків з ім'ям Лев. Досить поставити березові прутики в кімнаті, щоб очистити енергетику і дарувати Леву здоровий і міцний сон. А талісманом Лева вважають королівський камінь - діамант.
Число імені: 4.; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Марс; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя
Іменини: 12 cічня, 2 лютого, 3 березня, 5 березня, 14 березня, 31 травня, 14 липня, 31 серпня, 24 вересня, 24 жовтня, 25 листопада, 20 грудня;
Сумісність імені: Може розраховувати на щасливий шлюб, якщо його обраницю звуть Авророю, Агнією, Ганною, Адою, Бетою, Вікторією, Діною, Ольгою, Еллою. Досить проблематичний міцний союз з Агнесою і Лідією.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top