Рекомендуємо прочитати

Анатолій


Ім'я має давньогрецькі корені, перекладається як «східний» або «висхідний». У давнину стародавні греки так іменували всіх іноземців та тих, хто дуже виділявся серед інших. Анатолій дійсно дуже виділяться в суспільстві. Ще з раннього віку він має не за віком живий, винахідливий розум, яким сильно відрізняється від своїх однолітків, тим самим отримуючи всі задатки справжнього лідера. Для цього бешкетника не існує ніяких заборон, тому він постійно випробовує терпіння і нерви батьків, вихователів і вчителів. Не можна його ставити нижче себе, він не терпить нерівності, потрібно обов'язково цікавитися його думкою, з того чи іншого приводу, давати йому читати розумні книги. Навіть не пробуйте його приструнити - він обов'язково підніме бунт на кораблі!

У шкільні роки, Анатолій з радістю вступає в суперечку з викладачами, і подорослішавши і сам може бути чудовим учителем. Крім цього він має відмінні шанси домогтися успіху в політиці, економіці, реалізувати себе як математик чи психолог. Анатолії дуже мінливі і яскраві особистості. Вони цікавляться всім: починаючи від кібернетики і закінчуючи збором пластмасових черепашок. У любовних справах не терплять сталості: закохуються в таких же ефектних жінок, але швидко втрачають до них якийсь інтерес, і в кінцевому підсумку, вибирають собі для сімейного життя скромних дівчат, які володіють хорошими кулінарними здібностями. Після одруження, можуть зраджувати дружині, хоча, звичайно це ніяк не відбивається на щасті сімейного життя. Є тільки одна умова - дружина повинна спокійно реагувати на будь-які дрібниці: Анатолія дуже швидко можна завести, через будь-якої дрібниці він може прийти в лють. Крім цього, він часто може напиватися, хоча це йому строго настрого заборонено: Анатолії частіше інших перетворюються на хронічних алкоголіків. Тому, Анатолії, якщо перестаралися на роботі, не поспішайте відразу ж йти знімати втому в найближчому барі. Краще вирушайте на дачу: погуляйте по лісу, скопайте город, нарешті!

Ваша стихія - це якраз Земля, і саме вона допоможе вам у скрутну хвилину. Заняття медитацією допоможуть вам також заповнити запаси енергії (і зовсім не обов'язково повертатися обличчям на схід). Також рекомендується практикувати ліплення з глини, займатися різьбою по дереву, а найбільш підходящі заняття під час відпочинку - це створення орігамі. Пам'ятайте також і про ваше камені-талісмани. Для Анатоліїв таким є онікс. Покладіть собі його в кишеню або купіть у вигляді брелка. Найбільш підходящим талісманом є слоники з оніксу: вони, як і бойові слони захистять вас від будь-якої напасті.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниць; Іменини: 23 cічня, 7 лютого, 19 лютого, 16 липня, 19 липня, 6 серпня, 10 вересня 15 вересня, 11 жовтня, 24 жовтня, 3 листопада, 13 листопада
Сумісність імені: Щасливий шлюб найбільш імовірний з Алевтиною, Лесею, Марією, Валерією, Галиною, Іриною, Неллі, Розою, Світланою, Ольгою, Серафімою, Тетяною. А от шлюб з Аліною, Катериною, Оленою, Аллою, Ангеліною, Анжелою, Антоніною, Богданою, Агнесою, Вандою, Венерою, Діною, Мариною, Надією, Кларою, Ніною, Поліною, Вірою, Роксаною, Христиною, Юлією, Ядвігою може не виправдати його очікувань.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top