Рекомендуємо прочитати

Валентин


У перекладі з латинської, це ім'я означає «здоровий», «міцний». З раннього дитинства, Валентин повністю відповідає своєму імені - він росте сильним і енергійним хлопчиком, хвороби його турбують вкрай рідко. Хоча це не відразу видно: дуже вже він нагадує матусиного синочка: рідко коли встрянет в бійку, в футбол практично не грає, його захоплення - шахи і книжки. Але якщо Валентин дізнається, що хтось підняв руку на слабкого або, на дівчину, він обов'язково заступиться і покарає кривдника. Валентину притаманне почуття такту, він дуже уважний, урівноважений і спокійний хлопчик. Він ні за що не залишить друга в біді і не зрадить. З Валентинов виростають чудові педагоги, вчені, психіатри або психологи. Він дуже поблажливо ставиться до тих людей, які мають шкідливі звички, хоча сам таким не страждає. Йому абсолютно все одно, що дружина не досолила борщ або курить щосили на кухні. Все що йому потрібно - це взаєморозуміння. Він із трепетом ставиться до своєї коханої, але буває, так що він не знає, як сказати їй про свою любов. На думку Валентина, ідеальний спосіб показати свою любов - це просто сісти вдвох і помовчати. Кар'єрне зростання не стоїть у нього на першому місці, але, тим не менш, він може принести в сім'ю достатньо грошей. Абсолютно байдужий до ведення домашнього господарства. Він дуже любить гуляти лісом, ловити рибу або збирати гриби, і його не цікавить кінцевий результат - головне це сам процес. Але, тим не менш, він ні за що на світі не погодиться поїхати по путівці закордон або відправитися в екстремальний похід.

Якщо ви все-таки прийняли рішення з'єднати сімейні узи разом з Валентином, запам'ятайте: не дозволяйте йому замикатися в собі, настільки хворобливе захоплення до самоти може, в остаточному підсумку, перерости в мізантропію. І ще, ніколи не давайте йому приводу засумніватися у ваших почуттях: Валентин, по природі однолюб, і хоче, щоб його дружина була такої ж думки. Вивести з себе цю дуже спокійну і м'яку людину може хіба що подружня зрада. І краще вам не знати його в гніві.

Відновити душевну рівновагу і сили Валентину допоможуть заняття східними єдиноборствами. А піші прогулянки в кленовому парку допоможуть набратися сил в лічені хвилини. Ці величні дерева з радістю поділяться з ним своєю енергією. Кремній захистить Валентина від ворогів. Носіть камінчик постійно в кишені, або ж причепіть на брелок або поставте на поличку у своєму кабінеті. Ніхто не зможе зробити вам зле.
Число імені: 2; Планети-заступники: Місяць, Нептун; Щасливий день: понеділок; Іменини: 27 квітня, 7 травня, 19 липня, 12 серпня, 4 жовтня, 11 жовтня, 2 грудня
Сумісність імені: Шлюб з Анжелою, Валентиною, Вікторією, Дарією, Лілією, Марією і Мариною повинен бути вдалим, чого не скажеш про шлюб з Альбіною, Алевтина, Антоніною, Єлизаветою, Надією і Тамарою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top