Рекомендуємо прочитати

Федір


У стародавній Греції це ім'я означало «дар Божий». Однак, від самого Федора залежить, чи зможе він стати даром Божим для близьких і знайомих. Наділений Федір досить щедро і надійністю, і вмілими руками, і працьовитістю, і совісністю, і старанністю. Тому будь-яка справа в його руках йде на лад. Федір не намагається уникнути роботи, виконуючи її завжди з душею, ретельно. Завдяки цьому користується повагою і колег і начальства. Вдома у нього також повний порядок у всьому. Все працює саме так, як повинно. Правда, дбайливість і домовитись Федора можуть мати і зворотний бік. Часто вони межують з деякою скупістю. Недбалому сусідові або колезі Федір з явним небажанням позичить молоток чи ручку, та ще не відмовить собі в задоволенні гарненько побурчати.

Ґрунтовність Федора проявляється і в дружбі. Нечисленні друзі відрізняються надійністю. Адже дружба для Федора священна. В особистих стосунках Федір так само ґрунтовний. Рішення одружитися він довго обмірковує і ретельно зважує. Але жіноча стать є основною слабкістю Федоров. Стан постійної закоханості необхідно їм для підживлення творчих сил. Адже Федір у будь-якій справі намагається бути не майстровим, а справжнім творцем. І флірт необхідний у якості своєрідного допінгу для підтримки такого стану. Однак, ці захоплення зазвичай не приводять до серйозних стосунків. Головною святинею для Федора завжди залишаються діти, дружина і будинок. Тільки тут він відчуває себе надійно і затишно.

Федір відрізняється завидним здоров'ям. Недуги є продовженням сильних сторін Федора. Працьовитість нерідко переростає в трудоголізм. Деякі захоплення можуть стати поступово шкідливими звичками. Серед каменів талісманом є родоніт. Саме він може постачити Федора силою, пробудивши приховані до пори таланти, і направивши його енергію в творче русло. Серед рослин оберегом Федора є півонія, що дозволяє зміцнити матеріальне становище і зберегти гідність. Корінь півонії в ладанці вбереже навіть від фінансової кризи.
Число імені: 4; Планети-заступники: Сонце, Марс, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 9 cічня, 2 лютого, 21 лютого, 27 лютого, 2 березня, 18 березня, 23 квітня 3 травня;
Сумісність імені: Висока ймовірність того, що шлюб з Анною, Варварою, Клавдією, Лідією, Любов'ю, Марією, Наталею, Раїсою, Світланою, Яною буде щасливим, а от з Аллою, Катериною, Майєю, Мартою, Надією, Ніною - не дуже.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top