Рекомендуємо прочитати

Олексій


У перекладі з давньогрецької - означає «захисник», «охороняє». Завдяки стародавнім грекам, Олексії завжди виступали в ролі захисників. І це не просто так: вони завжди готові захищати дружину, друга, рідну матір або навіть незнайому людину, якого незаслужено образили. Але, тим не менш, виникає парадоксальна ситуація: якщо образили його, то він розвернеться і піде. За своєю природою Олексію простіше пропустити всю образу через себе, чим відповісти. Напевно, не потрібно згадувати про те, що зазвичай люди користуються його слабкості. Зокрема це стосується найближчих родичів - перед ними він зовсім беззахисний. Олексій турботливий і люблячий син, але якщо його мати владна й норовиста жінка, це кінець: протягом усього життя вона буде по ньому їздити, та й не дозволить вона своєму синові вільно одружуватися. І дуже шкода, адже Олексій відмінний сім'янин.

До того ж він швидко знайде спільну мову з ріднею своєї дружини. Навіть самій вибагливій тещі сподобається його відповідальність, сумлінність і м'якість. Незнайомій людині, на перший погляд здасться, що Олексій м'якосердечний хлопець, але це зовсім не так: він не буде довго з'ясовувати, що і до чого, готовий погодитися з будь якою дрібницею, але коли необхідно прийняти важливе рішення він все робить сам. Його сім'я буде відчувати себе в безпеці, він захистить їх від будь-яких труднощів, у тому числі і матеріальних. Олексія не сильно приваблює просування по кар'єрних сходах, але для того, щоб сім'я ні в чому не могла собі відмовляти він буде совісно виконувати будь-яку роботу, що, зрештою, принесе йому заслужену повагу і гідну винагороду.

Більшість Олексіїв дуже талановиті, вони схильні до музики, акторської гри та живопису. Маленька порада: що б не робив Олексій, він повинен повністю покластися на свою інтуїцію: саме вона допоможе йому знайти правильне рішення з самого складного становища. А коли він буде ослаблений, сама природа прийде до нього на допомогу. Спостереження за квітами підніме йому настрій і розвеселить. Не можете поїхати на природу? Придбайте хризантему, вона є рослиною-талісманом Олексія. Саме вона додасть Олексію впевненості і життєрадісності. Хризантема покращує розумову роботу Олексія. Падалка з лазуриту, яшми і александрита обов'язково принесуть йому успіх. Покровителем у світі тварин є - лось. Природно, що в будинку не дуже зручно містити такого великого «домашнього улюбленця», зате в парадній кімнаті, можна повісити колись дуже популярні лосині роги. У ювеліра можна замовити фігурку лося зі щасливого каменю або ж зберегти зображення лося, на екрані свого ноутбука.
Число імені: 5; Планети-заступники: Місяць, Марс, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер; Іменини: 17 лютого, 25 лютого, 28 лютого, 8 березня, 22 березня, 28 березня, 30 березня, 5 квітня, 4 травня, 7 травня, 2 червня, 5 червня, 22 червня, 22 серпня, 11 жовтня, 18 жовтня,
Сумісність імені: Удача в шлюбі чекає Олексія з Анастасією, Анжелою, Ганною, Варварою, Галиною, Клавдією, Ларисою, Любов'ю, Надією, Роксаною і Світланою. Менш переважні шлюби з Аліною, Вірою, Оксаною, Тамарою, Юлією


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top