Рекомендуємо прочитати

Ілля


У перекладі з староєврейського означає «фортеця Господня», «Божа сила». Ілля на Русі асоціювався з великою силою і верховенством Божеств: недарма легендарний Ілля Муромець був не тільки сильним фізично, а й мав екстрасенсорні можливості - міг провіщати небезпеку і своєчасно надавати допомогу там, де вона необхідна. Тому Ілля часто має умінням пророкувати, а ще однією з його якостей є здатність знаходити вихід з найскладніших ситуацій. Як би не склалися обставини, навіть якщо весь світ буде проти Іллі, він все одно впорається з цією бідою.

Ілля дуже добрий, безкорисливий і благородний, але занадто довірливий до людей. Тому перед тим, як вкотре віддати останні заощадження страждальцеві, слід ще раз гарненько подумати. Люди з таким ім'ям скромні у своїх любовних справах. Якщо вам здається, що він відчуває до вас недостатньо сильні почуття, не поспішайте робити поспішні висновки, це зовсім не означає, що ви йому байдужі. Завоювати увагу Іллі можна без прояву зайвої експансивності і ще, він дуже не любить, коли йому кажуть багато компліментів. Вміти, мовчки вислухати, по-дружньому підтримати - саме ці якості Ілля цінує в людях. Для Іллі характерно нести власну відповідальність за все, що робиться навколо нього, тому потрібно з ранніх років чітко розуміти, різницю між справами які йому підвладні і тими, на які він не може вплинути. У любові Іллю супроводжує щастя. Він не одружується, поки не стане повністю матеріально незалежним. Він дуже відданий чоловік і батько. Зі здоров'ям у Іллі можуть виникнути проблеми в серцево-судинній системі. Може розвинутися варикоз.

У житті Іллі часто трапляються зміни, воно сповнене як позитивними, так і негативними моментами. Для підняття тонусу і відновлення сил допоможе свіжозрізана троянда, що стоїть у вазі, або аромат рожевого масла. У якості талісману і оберега відмінно підійде сувенірне деревце з листочками з аметиста. Цей оберіг повинен знаходитися завжди на видному місті, тільки тоді він обдарує вас енергією, і захистить від негативної сили, відведе від недругів.
Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середа, четвер, неділя;
Іменини 1 січня, 21 січня, 25 січня, 27 січня, 3 лютого, 13 лютого, 1 березня, 5 квітня, 10 квітня, 23 червня, 2 серпня, 25 серпня, 30 серпня, 26 вересня, 30 вересня, 11 жовтня,
Сумісність імені: Щасливий шлюб імовірний з тими, кого звуть Ганна, Віра, Наталія, Софія. Менш підходять для шлюбу Галина, Єлизавета, Маргарита, Тетяна.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top