Рекомендуємо прочитати

Ренат


У перекладі з латині це ім'я означає «відродився». Як видно вже з значення імені ця людина може відроджуватися знову і знову. Також він володіє умінням вести людей за собою. Ренат, завдяки цим якостям, стає чудовим начальником і часто видатним керівником. Однак, найбільш сильний потяг Ренат відчуває до мистецтва. Якщо природа заклала в цьому юнакові маленьку іскру драматичного, музичного або співочого таланту, то з неї розгориться справжнє полум'я таланту! Тому Ренат найкраще реалізує себе на підмостках сцени. Уміння Рената вести за собою людей допоможе йому і тут: ледь він вийде на сцену, як здивований глядач буде думати тільки про те, як йому не пропустити жодного слова. Але якщо Ренат для себе обере і нетворчий шлях, то він також досягне успіхів. Чоловік з таким ім'ям просто не може бути неуспішним.

Крім явного таланту Рената, всі, хто його оточує, цінують у ньому й інші позитивні якості: щедрість, чесність і справедливість. Для самого Рената ці якості в житті мають величезне значення. Він просто не зможе пробачити брехню, не кажучи вже про зраду. Якщо Ви хочете захопити Рената, то забудьте про брехні, навіть найменші. Просто будьте веселі і відкриті. Чоловік з таким ім'ям дуже влюбчивий. Тому ранній шлюб для нього протипоказаний: до тих пір, поки його запал ще не затих, він буде зраджувати своїй дружині. А от після - Ренат стає відмінним чоловіком. Діти люблять Рената за те, що він завжди встановлює з ними дружні і рівні відносини. Ренати схильні до травм. Тому їм необхідно берегти зв'язки і руки.

Ренату не чужі забобони і віра в прикмети. Якщо раптом дорогу Ренату перебіжить чорна кішка, то це подія може його не просто засмутити, а взагалі вибити з колії. Фігурка рисі здатна захистити Рената від усіх можливих неприємностей, вона зможе підняти йому настрій і повернути бадьорість духу, дарує впевненість у власних силах і розташує фортуну до Рената. Місячний камінь вважають найкращим талісманом Рената. Але дарувати місячний камінь Ренату не можна. Інакше постійні сварки зруйнують дружні стосунки. Тому Ренату краще купити цей камінь собі самому. Зберігати його потрібно там, куди має доступ мінімальна кількість людей.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: середа, п'ятниця, субота; Іменини: 7 вересня, 29 вересня;
Сумісність імені: У дружини їм підходять Алевтина, Аліса, Борислава, Ірина, Наталя, Неллі, Яна, Ярослава. Шлюб з Анастасією, Геленою, Капітоліною, Луїзою, Неонілою, Роксаною, Русланою, Чеславою, Елеонорою, Ядвігою, мабуть, не буде вдалим.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top