Рекомендуємо прочитати

Назар


Ім'я має давньогрецькі корені і означає "присвячений Богові". Якщо хлопчика звуть Назар, то йому будуть властиві комунікабельність, винахідливість, активність, жвавість. У той же час його не приваблюють ігри, забави, танці, де бере участь відразу багато людей. Це розумний, надійний, виконавчий помічник своїх батьків. Коло його друзів досить широке, проте він зазвичай виділяє з них когось одного і з ним проводить весь час. Володарям імені подобаються акробатика, футбол, їзда на велосипеді. Якщо Назар народився взимку, то він може стати професійним спортсменом або аматором, що демонструє прекрасні результати. Небайдужий до музики, з задоволенням робить музичні збірки та слухає їх. Цікавиться фільмами про війну, часто збирає монети. У спілкуванні зі старшими поколіннями, людьми похилого віку ввічливий, завжди готовий їм щось підказати і допомогти.

Те, що відбувається навколо не може сильно змінити життя дорослого Назара, оскільки про все він має власне уявлення і його дотримується; не змінює точку зору під впливом будь-яких подій. Це розумна людина, яка завжди розуміє, з ким або чим має справу. Може вибирати собі самі різні професії, наприклад, слідчого, водія, інженера, конструктора, оператора, прокурора, музиканта, актора, бізнесмена.

У відносинах з симпатичними йому жінками Назар схильний вести себе галантно, ввічливо, обережно, і з допомогою саме цих якостей намагається викликати до себе відповідні почуття; не використовує наполегливих, агресивних методів завоювання сердець. На його думку, шлюб неможливий без сильної, глибокої любові. Він потребує жінку, яка у всьому служила б для нього надією і опорою. Її завдання - зміцнювати впевненість чоловіка в самому собі, прикладати всі зусилля до того, щоб їх союз ставав все більш міцним і гармонійним, а також брати на себе відповідальність за найважливіші рішення, коли Назар утруднюється це зробити, або ж допомогти йому переконатися в тому , що він чинить правильно. Однак цим вимоги до майбутньої другій половини не вичерпуються. У сексуальних відносинах жінка має бути, навпаки, ніжною, ласкавою, поблажливою, що не претендує на головні ролі і не відмовляється від інтимної близькості, коли Назара охопить таке бажання. Якщо дружина ігнорує його заклики до сексуального контакту, це завдає чоловікові психологічну травму. Він не шукатиме обраниці заміну, але може до неї охолонути, стати більш замкнутим і відчуженим. З коханою дружиною Назар поступливий і спокійний. Зазвичай він стає батьком одностатевих дітей, з якими спілкується дуже охоче. Ростить їх акуратними, оскільки ця риса притаманна і йому самому. Любитель риболовлі і їзду на лижах.
Число імені: 6; Планети-заступники: Уран; Щасливі дні: Середа, Субота; Іменини: 17 червня 27 жовтня, 9 грудня.;
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Віра, Неллі, Алла. Для шлюбу не дуже підходять: Катерина, Інна, Тетяна.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top