Рекомендуємо прочитати

В'ячеслав


Зі слов'янського, це ім'я перекладається як «самий славний». Це співзвучне, яскраве ім'я дає чоловікові зрозуміти, що його покликання бути справжнім лідером, він повинен прагнути завжди і в усьому бути першим. Зовсім інше питання, а чи потрібно це В'ячеславу? Якщо він не занадто амбітний хлопець, то попереду його чекає життя повна перемог і завойованих почестей. Інакше, ще в дитячі роки, його чекають справжні випробування: доля буде намагатися завжди поставити В'ячеслава в таке положення, де потрібна твердість характеру і незвичайна витримка. І якщо В'ячеслав не може і навіть не хоче робити те, що від нього вимагається, то він отримає гіркі уроки життя. Хоча не потрібно ставити на цьому хрест. Адже на помилках В'ячеслав зрозуміє, як надалі не потрапляти в такі ситуації, де необхідно проявляти вольовий характер і здатність вести за собою людей.

В'ячеслав дуже імпульсивна людина, яка часто не може стримати свої емоції. Хоча після припадку гніву він намагається якнайшвидше згладити свої помилки. Прекрасний сім'янин - своїй дружині він готовий надати посильну допомогу не тільки порадою, але й справами: він з радістю допоможе їй помити посуд, збігає в супермаркет за продуктами, погладить одяг. Для сторонніх людей вхід в його сімейне життя категорично заборонений. Для того щоб поговорити душевно, йому вистачає найбільш близьких йому людей: дітей, дружини, батьків і самих вірних друзів. В'ячеславу зовсім не байдужі питання що стосуються честі та відданості. Якщо дружина його хоч раз обдурила, він більше ніколи не захоче їй довіритися, і ніякі її вмовляння не зможуть його переконати в зворотному. Він і сам завжди зберігає вірність: перш за все, йому і так все подобається, і до того ж, у нього просто немає часу на всю цю дурницю. Це типовий приклад, коли для чоловіка на першому місці робота, а потім все інше. І якщо навіть йому не цікавий кар'єрний ріст, він завжди ревно ставиться до виконання будь-якої роботи. Обожнює техніку, захоплюється точними науками, хоча в принципі, він може займатися чим завгодно.

Янтар зможе принести В'ячеславу удачу в бізнесі, а для сімейного щастя підійде топаз. У рослинному світі його покровителем є ліщина. Вона допоможе В'ячеславу відновити сили і енергію, а також подарує душевний спокій. І ще, дуже корисно для В'ячеслава лускати лісові горіхи. У тваринному світі тотем для В'ячеслава - буйвіл. Малюнок цією сильною і грізною твариною допоможе навіть несміливому В'ячеславу набути впевненості у своїх силах.
Число імені: 4; Планети-заступники: Марс, Сонце, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 14 січня, 17 березня, 16 серпня, 23 серпня, 25 серпня, 11 жовтня, 13 жовтня
Сумісність імені: В'ячеславу потрібно міцно подумати, перш ніж зробити пропозицію Олені, Вірі, Галлі або Тетяні.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top