Рекомендуємо прочитати

Ян


Західнослов'янський варіант імені Іоанн, перекладного як «милість Божа». Разом з цим ім'ям людина одержує печатку якоїсь винятковості. Яна відрізняють видатні здібності. Особливо виділяється він своєю цікавістю і ненаситною жадобою до знань, підкріпленими додатково відмінною пам'яттю. Однак, неприємною слабкістю Яна є його схильність піддавати всі об'єктивні факти й істини власним суб'єктивним переосмисленням. Через це у Яна, досить впевненого у власних силах, знаннях і розумності, виникають напади незрозумілої нерішучості, деякого роздвоєння. Це часом призводить до того, що, засумнівавшись у правильності своїх дій і досяжності результату, він здатний закинути справу, яка займало всі його помисли.

Володіючи сильною волею, через внутрішні суперечності Ян здатний втрачати самоконтроль, стаючи некерованим. Блискучий розум, інтуїція і енергійність наділяють його здібностями чудового керівника. Але сміливі задуми можуть залишитися нереалізованими через постійні сумнівів і недовіри до інших, бажання вникати в усе самому, все перевіряти. Це істотно ускладнює життя Яна.

Для Яна велике значення має чуттєва сторона, адже він у душі естет. Але в романтичних стосунках постійно заважає конфлікт між його почуттями і розумом. Часом прагнення підпорядкувати розуму пориви пристрасті заводить його занадто далеко. Це може дратувати жінок. Тут Яну варто вдатися до допомоги його талісмана, аметисту, визнаного каменем пристрасті. Завдяки йому з'явиться можливість позбутися надмірної розсудливістю, поборів заважає любові нерішучість. Звільнені почуття зроблять Яна щасливим. Міцне здоров'я може спровокувати перевтома. Особливо злий жарт можуть зіграти з Яном збуджуючі засоби, насамперед, алкоголь і кава. Краще просто висипатися. Спорт також допоможе надовго зберегти здоров'я. Для знаходження гармонії необхідно постійно мати при собі фігурку дельфіна, покровителя Яна. Сувенір на робочому столі і тумбочці, а також брелок на ключах - всі вони повинні бути у вигляді дельфіна.
Число імені: 3; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Марс; Щасливі дні: понеділок, вівторок, неділя; Іменини: відсутні
Сумісність імені: Гармонія з носіями імен: Аліна, Ганна, Галина, Євгенія, Лайма, Любов, Яна. Несумісність з носіями імен: Ада, Аніта, Гелена, Інна, Муза, Емма.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top