Рекомендуємо прочитати

Вадим


Старослов'янською це ім'я означає «привабливий». Існує й інша версія розшифровки цього імені, воно походить від слов'янського слова «вадить», що означає «обмовляти, сіяти смуту». Але є ще й третій варіант, він не настільки поширений, але на нашу думку найбільш очевидний: Ім'я Вадим має два кореня. Перший корінь, походить від слова «вадити», що означає «захоплювати заманювати» (як, наприклад, у словах принадити, внадиться). Другий корінь походить від слова «імати» - «володіти, мати». Виходить, що це ім'я можна перекласти як «той, хто привабливий» або «вабливий». До того ж з раннього віку велика частина Вадими займають місце загальних улюбленців. Вадими, не можуть довго сидіти на одному місці, і постійно чимось зайняті. Тим не менше, їх дрібні прокази особливо не турбують дорослих, так як ніхто не може засумніватися в доброті, оптимізмі і дружелюбності маленьких хуліганів. Батьки повинні постійно стежити за тим, щоб Вадим не підхопив застуду, щоб він випадково не випав з балкона і не вибігав на дорогу. У школі, вчителі так і не зможуть розкрити секрет цього «заводного» хлопчика. Тільки вже ближче до 20 років, його енергія трохи згасне, але все одно до самої старості він буде залишатися з повним зарядом сил і енергії. Вадим може добитися успіху у всьому, за що він візьметься, адже він володіє гострим розумом розумним азартом і наполегливістю.

Ще з юнацького віку, дівчата тягнуться до Вадима, і він всіляко намагається їм догодити: він уважний, галантний і не ходить «наліво» якщо він дійсно зустрів справжню любов. Трапляються такі ситуації, коли Вадим протягом тривалого періоду зустрічається з однією дівчиною, і навіть вже кличе її під вінець, а потім раптово закохується в зовсім іншу. Може бути, що його почуття до вас були не справжні. Якщо Вадим дійсно закоханий, то його коханій не варто хвилюватися.

Тим Вадимам, яким не щастить в амурних справах, допоможе туз черва (його необхідно завжди тримати при собі і носити в нагрудній кишені піджака), а для бізнесу допоможе бубнова шістка (найкраще заховати її в гаманець). Талісман з бірюзи доводитися в будь-якому випадку, і зовсім не важливо, що це буде - виріб або звичайний камінчик. Пахучий бузок є оберегом в рослинному світі, просто чудово, якщо кущ бузку росте якраз під вашим вікном. У тваринному світі тотемом виступає кабан, так що якщо ви любите виїжджати на полювання пам'ятайте, що на цю тварину можна полювати тільки заради того, щоб отримати хороший знімок. Ці фотографії можна розвісити по всьому будинку, і повірте, вони принесуть вам більше щастя, ніж просте опудало цієї тварини.
Число імені: 6; Планети-заступники: Сонце, Юпітер, Венера; Щасливі дні: четвер, п'ятниця, неділя; Іменини: 22 квітня
Сумісність імені: Знайде щастя в шлюбі з Олександрою, Вірою, Діною, Катериною, Лілією, Русланою, Світланою. Малоймовірний шлюб з Аліною, Аллою, Венерою, Геленою, Джульєттою, Оленою, Майєю, Ольгою, Поліною, Тамарою, Яною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top