Рекомендуємо прочитати

Микита


З давньогрецького Микита перекладається як «переможець». Він - природжений боєць. Будь-які перешкоди, уготовані долею, він подолає на шляху до успіху і обов'язково стане переможцем. Будь то кар'єра артиста чи політика, спортсмена або юриста, скрізь Микита повинен стати першим і обов'язково кращим. Домагається цього Микита за рахунок вимогливості до самого себе. Але і до тих, хто поруч, вимоги Микити досить високі. Недоліки він прощає насилу. Особливо непримиренний до м'якотілості, пасивності, ліні і іншим слабкостям людей. Це, здавалося б, похвальна якість часто відштовхує людей від Микити. Варто йому проявити трохи більше терпимості і гнучкості, як він тут же обзаводиться відданими надійними друзями.

Нові знайомства Микита заводить нелегко. Зближення з людиною він починає лише після довгого періоду «зважування» всіх його внутрішніх якостей. Для того, щоб домогтися довіри Микити, необхідно проявляти терпіння. Він повинен сам переконатися в тому, що Ви гідні бути його близьким другом. У працьовитості і чесності людини Микита повинен переконатися сам. Лише так можна досягти успіху. Дуже важко дається Микиті прийняття відповідального рішення. При цьому його не слід підганяти чи підштовхувати. Не виключено, що в такому випадку він може прийняти невірне рішення лише з бажання зробити наперекір. На жаль, всі Микити мають слабкий імунітет. Це провокує часті простудні захворювання, особливо в дитячому віці. Варто серйозно поставитися до загартовування.

Романтичність натури призводить до того, що Микита часто захоплюється дівчатами, які, у свою чергу, теж виділяють його серед інших хлопців. Вірність Микиті не притаманна. Однак, за щиру непідробну ніжність йому прощають багато чого. Прямолінійність і не дипломатичність Микити часто призводять до виникнення серйозних проблем у родині. Однак, розлученням справа закінчується дуже рідко, так як у відносинах з близькими людьми лідерські якості Микита вміє стримувати. Серед рослин благоволить Микиті ясен. Також захищає його статуетка богині Ніки. Вона повинна бути постійно на виду. Це дозволить Микиті краще володіти собою, проявляючи терпимість до інших і необхідну гнучкість. Досить потужним оберегом стане медовий бурштин, здатний захистити від усіляких неприємностей.
Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середовищі, четвер, неділя; Іменини: 3 cічня, 13 лютого, 4 березня, 2 квітня, 16 квітня, 17 квітня, 13 травня, 17 травня, 27 травня, 2 червня, 5 червня, 6 червня, 10 червня, 30 червня, 4 липня, 22 вересня, 28 вересня, 26 жовтня,
Сумісність імені: Добрими дружинами їм можуть стати Ада, Вероніка, Зінаїда, Алла, Ірина, Наталя, Лідія, Світлана, Поліна, Тетяна, Елеонора, чого не можна сказати про Агнесу, Ганну, Віру, Альбіну, Галину, Глафіру, Майю, Катерину, Марту, Тамару.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top