Рекомендуємо прочитати

Яна


У стародавньому Римі це ім'я означало «присвячена Янусові». Відомо, що Янус - бог входів - виходів, він же є і символом всіх начал. І «присвячену» йому Яну можна сміливо назвати «богинею щасливих початків». З раннього дитинства Яна не звикла до відмов, а всі перешкоди підкорюються їй без проблем. Все у неї виходить немов саме по собі. Навчання дається їй легко, з роботою теж проблем не виникає. Словом, що б не починала Яна, все спирається від самого початку ... Біда лише в тому, що саме «від початку». Далі і починаються серйозні проблеми. Доводити свої починання до логічного завершення Яна не любить. Будь-яка справа стає їй нудним, швидко набридає. І навіть досягнувши перемоги, скористатися її плодами Яна не встигає, стрімко перемикаючи всю увагу і сили на нове починання. Утримати завойовані позиції, зберегти створене, пожинаючи результати своїх щасливих починань, Яні найважче.

У кар'єрі у Яни все складається звичайно добре, незалежно від роду занять. Однак, кар'єра можлива на теренах, що пов'язані з необхідністю добре рахувати і проявляти дипломатичність. Яна дуже приваблива і зваблива. Причому, її звабливість не носить умисного характеру. Це теж виходить само собою, але немає чоловіка, здатного протистояти її чарам. Яна легко створює сім'ю. Однак, здатна завертіти шалений вихор романів і зрад. Позначається пристрасть до нових починань і враженням. Але Яна вміє чудово уникати викриттів і скандалів, знаючи, коли необхідно зупинитися. При майже «кінському» здоров'ї, якому заздрять всі знайомі, все ж варто поберегти шлунок.

Януса пов'язують з символом вічності, згорнувшоюся змією. Лише важливо, щоб ця змія не кусала себе за хвіст. З цим талісманом у Яни з'являться сили для завершення розпочатих успішно справ. Розташований над дверима такий талісман допоможе зберегти мир в домі. Надійним захистом стане вбираючий в себе негативну енергію фіолетовий аметист. А щоб він не розколовся від надлишку такої енергії, його необхідно систематично чистити із застосуванням води і солі.
Число імені: 4; Планети-заступники: Сонце, Марс, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 10 липня;
Сумісність імені: Щасливо проживе життя з Василем, Єгором, Едуардом, Федором, Степаном, Дмитром. Шлюб з Богданом, Денисом, Вадимом, Русланом або Гнатом може бути важким.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top