Рекомендуємо прочитати

Майя


З давньогрецької мови це ім'я перекладається як «та, що служить Майї (мати Гермеса)». Дівчина з таким ім'ям дуже товариська і захоплива натура. Вона жива, рухлива, дуже швидка і непостійна. Якщо Майї щось необхідно від людини, то вона випромінює чарівність. Але варто їй отримати те, що вона хотіла, як відразу Майя стає холодною і байдужою. Про таких, як Майя, кажуть, що вони собі на думці. Але очікувати підлості від Майї не потрібно. Сама дівчина не відрізняється особливою працьовитістю. Майя дуже гнучка, наполеглива, спритна, вона легко організовує інших людей, а також дуже добре розуміє. Майя може постояти за себе. Вона ніколи не упустить свого і не дасть себе в образу. Дівчина з таким ім'ям любить розкіш. Вона володіє вишуканим смаком. Майя неперевершена кокетка, вона володіє чарівністю і шармом. Завдяки цьому вона блищить в чоловічому товаристві, що їй приносить чимало задоволення. Проте підібрати супутника життя для Майї досить складно. Адже тільки той чоловік, який зможе забезпечити її всім, що їй необхідно, може стати їй ідеальним чоловіком. Майя ревнивиця. Але при цьому вона і сама не упустить можливості змусити свого благовірного поревнувати, фліртуючи з іншими чоловіками. Покірної дружини з Майї вийде. Також не зможе керувати нею і свекруха.

Майя - душа вечірок і гучних компаній. Але свою тягу до спиртного Майї необхідно контролювати. Нервозність жінки та її пристрасть до алкоголю можуть призвести до розладу роботи шлунку, нервової системи і печінки. Календула - це рослинний покровитель Майї. Букетик цих сонячних кольорів допоможе Майї відновити енергетичний баланс і підняти настрій. А носіння ладанки з сухими квіточками нагідок на грудях допоможе привабити удачу.

Бджілка - це тотемна тварина жінки з ім'ям Майя. Золотий кулон такої форми принесе Майї успіх у кар'єрі і приверне все найдобріше. Також золота бджілка захистить Майю від недоброзичливців. Золотистий циркон - це талісман Майї. Він зможе допомогти Майї визначитися з вибором правильного шляху в житті.
Число імені: 6; Планети-заступники: Марс, Венера; Щасливі дні: вівторок, п'ятниця; Іменини: відсутні
Сумісність імені: Вдало складеться її шлюб з Павлом, Степаном, Віктором, Вадимом, Русланом, невдало - з Едуардом, Федором, Марком, Єгором, Владиславом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top