Рекомендуємо прочитати

Раїса


Це ім'я має давньогрецькі корені і перекладається як «покірна» або ж «безтурботна». Варто відзначити, що в різних світових культурах можна знайти зовсім різні значення цього імені. Це стає причиною того, що дівчина, яка названа Раїсою, має досить складний і неоднозначний характер. Вона може виявитися покірною дружиною, то начальницею-деспотом, абсолютно безтурботною в сімейному житті, то ризиковою та відчайдушною під час бою. Раїса інтуїтивно вибирає саме ту модель поведінки, яка оптимально підійде в певній ситуації. Раїси дуже непосидючі. Але при цьому їм необхідний маршрут їх пересувань. Раїса, як правило, дуже самостійна жінка. Вона завжди впевнено йде до тієї мети, яку сама ж собі і поставила, не звертаючи убік ні на крок. Романтика і містика для Раїси - марна трата часу. Вона не хоче розуміти ці речі. Бувають випадки, коли Раїса вибирає досить творчу професію. У такому випадку вона також не опустить своїх правил. Якщо стане дизайнером: то її колекція складатиметься з ділових костюмів, а якщо художником - то напише серію портретів знаменитостей. Уміння впливати на людей допомагає Раїсі в житті: вона, як правило, непоганий начальник, хороший вихователь і педагог, відмінний бізнесмен. Вона завжди поважна з підлеглими і уважна до них. Раїса завжди зуміє домогтися свого.

Приватне життя Раїси складається не менш блискуче. Єдиною її проблемою стають вже дорослі діти. Як правило, діти Раїси вибирають для себе життєвий шлях, який абсолютно не влаштовує їх матір. Раїса схильна до повноти. Саме тому їй необхідно стежити за своїм харчуванням. В іншому випадку надмірна вага може викликати проблеми в роботі ендокринної системи, а також статевих органів. Раїсі дуже корисно займатися в басейні і відпочивати на морському узбережжі.

Талісманом Раїси стане чорний блискучий камінь великих розмірів - бурштин, агат, опал або гематит. Ці камені наділять Раїсу терпінням і додадуть їй необхідні сили. Оправлений в золото або срібло, він принесе ще більше користі. Чорний лебідь - тотемна тварина Раїси.
Число імені: 4; Планети-заступники: Сонце, Марс, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 18 вересня, 6 жовтня
Сумісність імені: Сімейне щастя знайде з Глібом, Михайлом, Сергієм, Володимиром, Юрієм, Федором, Євгеном. Найменше це можна очікувати від шлюбу з Ігорем, Степаном, Феніксом або Яковом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top