Рекомендуємо прочитати

Валерія


З латині це ім'я перекладається як «здорова». На жаль, на відміну від значення імені, здоров'я Валерії зовсім не таке як здається. У неї є схильність до різних алергічних захворювань і в доповнення, часто хворіє бронхітом, і до того ж нервова система часто дає збій. Може бути саме тому, Валерії часто шукають вихід у різних таблетках і транквілізаторах, хоча це нічого не дасть. Все що їй потрібно робити, це вести здоровий спосіб життя, а також відвідувати спортивні секції (найкраще ходити в басейн). Валерія вкрай недовірливо ставиться до людей, як у загальному-то і до свого життя. Може бути, саме тому важко передбачити якою буде її наступний крок. Начебто нічого такого і не відбулося, але у Валерії може різко зіпсується настрій: ось тільки йшла з чоловіком в театр, як раптом, вона різко розвертається, сідає в таксі і відправляється додому. І все через те, що чоловік мимохідь задивився на дамочку, яка йшла по іншій стороні вулиці.

Валерія ні за що не пробачить образу, і навіть може помститися. Хоча все що їй потрібно - це щирість почуттів, близьких їй людей. Вона може бурхливо висловлювати все, що вона про нього думає, а потім надовго впадає в стан смутності. Але терплячість і доброта її друзів, вселяє їй більше довіри, і потроху її характер вирівнюється. Ще в юнацькому віці стає помітна її сексуальність, але через сімейні і загальноприйняті заборони (разом з почуттям недовіри), Валерії дуже важко знайти спільну мову з хлопцями. Після одруження вона перетворюється в прекрасну, турботливу домогосподарку, вона вірна своєму чоловікові, але й одночасно дуже його ревнує; постійні косі погляди, в його бік і допити ввечері - не кожен початківець в такому шлюб зможе витримати таку перевірку.

Через те що Валерія частіше думає про себе ніж про роботу, їй не світить швидке кар'єрне зростання, зате вона може реалізуватися як особистість. Хоч вона і любить життя вдома, з Валерії може вийти непоганий фахівець у галузі торгівлі, громадського харчування та освіти, іншими словами у сфері безпосереднього спілкування з живими людьми. Валерії наділені витонченою фантазією і відмінною пам'яттю, що дуже їм допомагає в роботі. Хвилювання Валерія зможе зняти за допомогою її талісмана - гранат. У рослинному світі оберегом виступає черешня - можна купити намисто у вигляді цих ягід, а влітку з задоволенням вживати їх у їжу.
Число імені: 3; Планета-покровитель: Марс; Щасливий день: вівторок; Іменини: 6 травня, 20 червня
Сумісність імені: Жінці з таким непростим характером підійде чоловік на ім'я Анатолій, Матвій, Семен, Борис, Антон. З Альбертом, Марком, Кирилом, Петром або Владиславом їй доведеться нелегко.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top