Рекомендуємо прочитати

Алевтина


Ім'я має давньогрецькі корені, і в перекладається як «далека від лихого». Маленькі Алевтини, як правило, знервовані, але у батьків не виникають з ними особливих проблем завдяки покладливому характеру. Дівчатка з дитинства сильніше прив'язуються до батька, через більшої схожості з ним (як зовні, так і за характером). Алевтини дуже талановиті. Їх задатки проявляються в ранньому дитинстві. Як правило, вони добре малюють та мють музичний талант , тому в дитинстві Алевтини ділять свій вільний час між музичною і художньою школами, чи всерйоз захоплюються чимось одним. Однак великі навантаження їм протипоказані через слабке здоров'я і схильності фарингиту і тонзиліту.

Алевтини дуже прискіпливо оцінюють свою зовнішність. Вони не дозволять собі «вийти в люди» із затягнутими колготами, без належної зачіски або з гудзиком, яка висить на одній нитці. Алевтина здається абсолютно бездоганною з будь-якого боку. Саме тому в давнину Алевтини натирали себе пахощами, а сьогодні - подовгу критично розглядають себе в дзеркалі. Однак, характер Алевтини помітно змінюється з віком. Куди і поділась колишня зговірливість. Алевтини стають категоричними у висловлюваннях і судженнях, проявляється нетерпимість до думки оточуючих. У них, як і колись, досить шанувальників і друзів, але щирих відносин між ними немає. Надто вже підозрілими стають Алевтини. Бути підлеглим всім незадоволеною жінки з таким ім'ям - суще покарання. А серед керівників часто зустрічаються Алевтини. Вроджена зарозумілість і владність багато хто розцінює як твердість і самостійність.

Від свого характеру страждає навіть сама володарка цього імені. Пом'якшити його можна тільки за допомогою спеціального талісмана. Для жінки з ім'ям Алевтина таким талісманом є білий кварц. Його найкраще носити в персні, брелоку або брошці. Вибір чоловіка для Алевтини завдання дуже складне і відповідальне, так як саму себе вона цінує дуже високо. Необхідно відразу бути готовим до одвічного тону командира. Однак, хазяйновитість і дбайливе ставлення до дітей можуть компенсувати владність Алевтини.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: 29 липня.
Сумісність імені: Алевтині, враховуючи складність її характеру, підійдуть Анатолій, Петро, Віктор, Андрій, Семен, Юрій, Іван. А, такі імена як: Микола, Євгеній, Георгій, Валерій, Валентин, Олександр - в чоловіки такій жінці не годяться.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top