Рекомендуємо прочитати

Маріанна


Переклад цього імені з давньоєврейської навіває поетичні асоціації - «сумна красуня». Маріанна відрізняється працьовитістю, сильною волею, дивовижної інтуїцією і розумом. У ній розважливість і скритність поєднуються з глибокою ніжністю і щирою чуйністю. Маріанна всі сили віддасть догляду за дітьми, старими або хворими. Маріанна не прагне блищати, їй необхідні надійність і міцність. З задоволенням і наполегливо вчиться. Хоча, завзятість притаманне їй в усьому, в тому числі і у відстоюванні своєї позиції. Ранима, легко ображається і збуджується. Відрізняється вродженим почуттям гідності і порядності. Строга і педантична в дотриманні загальноприйнятих моральних норм.

Галасливі вечірки і багатолюдні компанії не для Маріанни. Причеплива у виборі друзів. Але прив'язується до людей Маріанна дуже сильно. Дорогому і близькій людині Маріанна здатна бути відданою назавжди. В інтимних відносинах, вона цінує, перш за все, можливість віддавати. Жертовність заради дорогого і коханої людини для неї органічні. У шлюбі Маріанна проявляє дивовижні такт і терпимість. Ненав'язливо керуючи чоловіком, вона не дає навіть приводу запідозрити наявність такої «керівної ролі». Родинне вогнище для Маріанни надзвичайно важливий, тому як мати і дружина вона вище всяких похвал.

Маріанна відрізняється чарівністю. Приділяє достатньо уваги власної зовнішності, одягається зі смаком і елегантно. Схильність до влаштованому та організованого способу життя дає можливість не мати проблем зі здоров'ям. Особливої уваги потребують органи дихання, шкіра і кишечник. Береже Маріанну зелена яшма, яка з давніх часів вшановується як камінь, здатний допомогти при проблемах з кишечником і шлунком. Тотем Маріанни - голуб. Тому гема, виготовлена з яшми, несуча зображення голуба, буде ідеальним амулетом. У царстві флори захисником Маріанни є клен. Він здатний обдарувати її енергією і бадьорістю. Від енергетичних вампірів Маріанну вбереже кленовий лист, захований в записній книжці або гаманці.
Число імені: 3; Планета-покровитель: Марс; Щасливий день: вівторок; Іменини: 13 березня, 30 липня
Сумісність імені: За серцем і за характером їй підійдуть ті, кого звуть Лев, Михайло, Роман, Сергій, Руслан, Борис, Віктор, Дональд. Владислав, Кім, Захар, Юхим, Кирило, Едуард їм не підійдуть.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top