Рекомендуємо прочитати

Валентина


У перекладі з латині означає «міцна», «сильна». З самого дитинства Валентина підтверджує це твердження. Батькам нічого хвилюватися, адже вона сама звикла вирішувати свої справи. Хоча, у світі чужих проблем, вона також справляється. Валентина готова прийти на допомогу в будь-яку хвилину, часом навіть не думаючи про власне здоров'я і час. Хоч, здоров'я у Валентини міцне, все ж їй слід уважніше поставитися до стану кишечника, вести здоровий спосіб життя. Її проблемні зони - це шкіра і легені. Її доброта дуже часто переходить всі межі і в один прекрасний момент співчуття може перетворитися на справжню нав'язливість. Напевно, тому її тотемом в рослинному світі є лілія - символ доброти і краси, хоча багато на дух не переносять її аромат.

Одночасно добродушність Валентини підкреслюється певною строгістю і рішучістю, часто вона не розуміє гумору, особливо їй не подобається, коли жартують про її подружок - через дрібницю роздує проблему, наговорить багато зайвого, але через кілька хвилин все пройде і вона сама зробить перший крок до примирення. Звичайніше її друзі чудово розуміють її запальність і відразу прощають. Хоча, у Валентини не так вже й багато друзів, їх вона підбирає дуже ретельно. Валентина володіє прекрасною інтуїцією, хоча користується нею вкрай рідко, вона рідко йде на ризик, їй не лестить бути «номер один», вона готова пожертвувати цим місцем, давши можливість комусь іншому проявити себе і отримати загальне визнання. Хоча Валентина не проти зіграти в азартну гру. Якщо їй не щастить - вона буде засмучена, але не робить з цього трагедії, тому що життя продовжується.

Вона повністю впевнена, що справжня любов існує і виходить заміж тільки випробувавши справжні почуття. Хоча буває, так що її любов часто проявляється пізніше, а першим почуттям було співчуття до прихильника, який від неї у захваті. Для неї справжнє щастя повністю присвятити своє життя своєму обранцю. Вона готова пожертвувати собою заради сімейного щастя. На жаль, не всі чоловіки готові оцінити її самопожертву. Вони бачать в ній відмінну домогосподарку, але за цим абсолютно не помічають її блискучий інтелект. Їй подобається працювати над роботою. Яка вимагає повної віддачі, вона прекрасно справляється з дітьми, любить допомагати немічним і хворим. При занепаді сил, вона може заповнити свій енергетичний потенціал за допомогою своїх талісманів - сердоліку і перлів. Ще одним джерелом енергії для Валентини може стати звичайна ялина, а в якості оберега вона може носити з собою фігурку качечки з порцеляни.
Число імені: 3; Планета-покровитель: Марс
Щасливий день: вівторок; Іменини: 23 лютого, 29 липня
Сумісність імені: Найбільш вдалі шлюби з Валентином, Олександром, Володимиром, Глібом, Іваном, Сергієм, Семеном, найменш - з Миколою, Леонідом, Георгієм, Станіславом, Борисом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top