Рекомендуємо прочитати

Ангеліна


Дівчатка з ім'ям Ангеліна нерідко з'являються на світ в сім'ях з нездоровим моральним кліматом, з неважливими відносинами між її батьком і матір'ю. Батьки в підсумку можуть розійтися в різні сторони, і це не може не позначитися на характері доньки. Найчастіше власниці імені Ангеліна не виправдовують його значення, а ростуть впертими, вередливими, дратівливими персонами. Вони успадковують характер своїх матерів, причому підпорядковуються їм рідко. Їх складно назвати хорошими ученицями; школа, навчання їх не приваблює. Ангелінам подобається, коли їм підпорядковуються однолітки. Ці дівчатка не користуються чужою підтримкою, оскільки з дитячих років розраховують у всьому виключно на себе. Вони відносяться до тих дітей, які виховують, формуються особистість, самі себе.

Подорослішавши, носії імені перетворюються на гостинних господарок, які самі не люблять ходити в гості. Та й загалом легкими на підйом їх назвати не можна: наприклад, їх не надто надихає перспектива зібрати валізу і відправитися за враженнями в далекі краї. Професійне зростання не має для Ангеліни такого значення, як для багатьох інших представниць прекрасної половини людства. Однак якщо жінка буде чітко уявляти свої вигоди, якщо перед нею відкриються привабливі, не примарні перспективи, то вона може проявити завзятість та цілеспрямованість. Рідко у неї складаються гармонійні, рівні стосунки з колегами та іншими оточуючими: позначається непростий характер.
Літні Ангеліни зазвичай рано стають заміжніми жінками, але нерідко їх союз є невдалим. Остання обставина ріднить їх з представницями імені, народженими в осінні місяці. Також літні Ангеліни вельми довірливі, що нерідко обертається для них неприємностями. Народжені взимку вперті, незговірливі; їх характер чимось нагадує чоловічий. Не гидують обманом, якщо це принесе їм якусь вигоду.

Ангеліна дуже стежить за своєю зовнішністю і здоров'ям, і в цілому здоров'я у неї непогане. Енергетика її імені активна, найчастіше знаходить своє відображення у хорошому почутті гумору, їй властиві оптимізм і веселе ставлення до життя.
В Ангеліни багато друзів. Вона не любить легковажності, мінливості і пустослів'я. Вона навряд чи запізниться на призначену зустріч. В Ангеліни можна знайти підтримку, співчуття і розуміння. З Ангеліною краще бути щирим, тому що вона добре відчуває фальш, і в ній ви знайдете доброго, чуйного людини.
Число імені: 2; Планети-заступники: Місяць, Ванера; Щасливі дні: понеділок; Іменини: 14 липня, 12 серпня, 12 вересня, 23 грудня;
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Олексій, Валентин, Володимир, Ігор, Кирило, Юрій. Для шлюбу не дуже підходять: Анатолій, Веніамін, Владислав, Геннадій, Григорій, Данило, Дмитро, Ігор, Олег.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top