Рекомендуємо прочитати

Зоя


Це ім'я прийшло з давньої Греції та означає «життя». Це співзвучне і приємне ім'я дарує своїй власниці любов до життя, душевну теплоту і простодушність. Зоя вельми прониклива людина, вона легко визначає справжню натуру людей. Такі риси характеру як допитливість і відмінна інтуїція наштовхують Зою на захоплення астрологією, езотерикою, і духовними практиками. У неї може бути присутнім сили ясновидіння і пророцтва. Завдяки цим якостям Зоя легше сприймає життя, вона впевнена, що від долі нікуди не дітися і життя треба приймати таким, яким воно є.

Природна любов до життя і енергійність спонукають Зою до пригод і мандрів, у пошуку нових вражень, але часті зміни відбирають у неї багато сил. Велика сприйнятливість змушують Зою сильно переживати розставання в любові і руйнування мрії. У тому випадку коли Зоя розкриває для когось свою душу, але не знаходить ніякого співчуття у відповідь, і їй це заподіює велику біль. Але ніякі прикрощі не примусять її зламатися: відраду вона знаходить у притаманній їй схильності до стоїцизму і вірі в Бога. Зоїні доброзичливість і лагідність допомагають їй будувати відносини з друзями та колегами. Здобувши сім'ю, Зоя намагається завжди догодити чоловікові, вона цінує відносини в родині і любить дітей.

Порядок в будинку для Зої дуже важливий, вона відмінна господиня. Гості завжди їй в радість, їх вона буде балувати різними кулінарними шедеврами. Та й до того ж, вона сама любить добре поїсти, що дуже часто погано позначається на її здоров'ї: вона схильна до повноти, особливу увагу їй слід приділити органам травлення і зубах. Її оберегом в любовних справах стане невелика фігурка солов'я, вирізана з деревини ліщини. Саме це дерево є її рослинним тотемом, а соловей - покровителем серед тварин. До того горіх справляє свій благотворний вплив на Зою, якщо вона вирішила зайнятися мистецтвом прорікання. Їй йде зелений колір. Зоїні талісмани серед каменів - смарагд і зелений мармур. Вони зможуть їй подарувати спокій, гармонію і радість.
Число імені: 4; Планети-заступники: Місяць, Меркурій; Щасливі дні: понеділок, середа; Іменини: 26 лютого, 15 травня, 31 грудня
Сумісність імені: З чоловіком на ім'я Віктор, Борис, Олександр, Іван, Семен, Валерій Зоя буде жити у злагоді. Шлюбу ж з Віталієм, Євгеном, Юхимом, Альбертом чи Юрієм їй слід остерегтися.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top