Рекомендуємо прочитати

Тамара


Це ім'я має давньоєврейські коріння. У перекладі воно означає «смоківниця». Смоківниця, вона ж інжир, уважається ідеальним плодом. З точки зору споживання в ній немає абсолютно нічого зайвого: будь-то жорстка шкірка або кісточка. Тамара теж практично ідеальна жінка: вона надзвичайно розумна, домовита, практична, вона прекрасний організатор, вміє робити враження на всіх, хто її оточує. Тамара вміє адаптуватися до будь існуючих умов, вона може вписатися в будь-який колектив. Тамара, як правило, вміє «робити» гроші. Тому оптимальний варіант професійної діяльності для неї - робота фінансиста. Тамара досить везуча людина. Вона сама вважає, що все те, що має - це плата за її заслуги. Як бачимо, Тамара на рідкість самовпевнена. Її можна назвати всезнайкою. Її безапеляційність здатна вивести із стану рівноваги будь-кого.

Однак на цьому не закінчуються недоліки жінки з ім'ям Тамара. Як правило, непередбачуваність Тамари доводить до того, що багато її вчинки ставлять людей в глухий кут. Тамара з дитинства любить загадки і таємниці. Якщо від природи Тамара наділена хитрістю, то кращу інтриганку знайти складно, вона майстерно влаштовує змови, вміло веде подвійну гру. Для такої жінки ідеально підійде складна професія розвідниці. Але якщо ж Тамара досить проста, то вона буде комфортно почувати себе на посаді звичайного економіста. У вільний час вона віддає перевагу відправлятися в романтичні подорожі або ж зайнятися роздування чергової склоки в робочому колективі. Тамара сама частенько потерпає від інтриг. Імпульсивність Тамари призводить до того, що вона може сказати зайве. Тамара здатна довго не помічати підступи недругів і заздрісників, але коли помітить - просто змінить роботу, і переживати з цього приводу не стане.

В особистому житті Тамарі щастить, і це може викликати заздрість. Тамара турботлива мати, яка відмінно розуміє дітей. У Тамари непогане здоров'я, а вразливе місце - органи травлення. Тварина, відповідне цьому імені - форель, а камінь - зелений жадеїт.
Число імені: 2; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Нептун; Щасливі дні: понеділок, неділя; Іменини: 14 травня, 15 грудня;
Сумісність імені: Щастя Тамари можливо з Михайлом, Олександром, Віталієм, Семеном, Матвієм, Борисом, Юрієм. Малоймовірно, щоб шлюб з Ігорем, Микитою, Романом або Вадимом виявився міцним.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top