Рекомендуємо прочитати

Рената


Це ім'я з латини перекладається як «повернулася до життя». Рената дуже яскрава і незабутня особистість. Якщо вона десь з'являється (на вечірці, балу або званому прийомі), то завжди переходить на перший план, затьмарюючи інших. На роботі Рената також стає примою. Ніхто не може пояснити її секрет. Може бути їй допомагає надзвичайний шарм, даний їй від природи, а також ерудиція і дотепність. А може - буйний і невгамовний темперамент, який просто змітає всіх на шляху. Рената має харизму: вона здатна всюди блищати, подібно діаманту в дорогій оправі. І навіть якщо вона одягнена у джинси і футболку, створюється враження, що вона - ікона стилю, що зійшла з обкладинки глянцевого журналу. Вона дійсно досконалість. І так думає більшість людей.

Ренаті необхідно пам'ятати про те, що природжена імпульсивність їй дуже заважає. Її хворобливе самолюбство і чутливість можуть призводити до того, що в пориві гніву вона наговорить і наробить стільки дурниць, що мало не здасться нікому. Тому вміння перетворити все своє роздратування в звичайний жарт просто життєво необхіднішим жінці з ім'ям Рената. Невміння гальмувати в зрілому віці зменшується. Але це тільки на людях. Весь негатив відчуває сім'я Ренати. Виміщення подібних емоцій на рідних людях, негативно відбивається на відносинах Ренати в сім'ї. Рената вміє кружляти чоловікам голови. Привести хлопця в РАГС для неї не проблема. Але, керуючись емоціями, вона сама зруйнує своє щастя в лічені хвилини.

Рената після навіть найболючіших ударів долі здатна відродиться, як легендарний Фенікс. Рената може почати все своє життя з чистого аркуша, переписуючи все з нуля. Найбільш слабке і вразливе місце Ренати - легені, вона також схильна до частих головних болів, безсоння. Тому їй ні в якому разі не можна перевтомлюватися. Покровителем жінки з таким ім'ям є Північна Корона - велике сузір'я. Тому маленька корона, якщо її поставити на стіл, допоможе Ренаті придбати холодний розум, який їй необхідний. А кварц і гірський кришталь допоможуть знайти потрібне русло для її невгамовної енергії.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Юпітер, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, четвер, суботу; Іменини: 23 травня
Сумісність імені: Добрі відносини в родині складаються, якщо чоловіка Ренати звуть: Борисом, Володимиром, Олександром, Валерієм, Віктором, Семеном, Петром, Олексієм або Григорієм. Шлюб з Анатолієм, Владиславом, Станіславом, Владленом, Феліксом, Данилом може виявитися дуже важким.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top