Рекомендуємо прочитати

Кіра


Це ім'я має давньогрецькі корені і перекладається як «пані». Кіра воліє в житті вибирати пряму дорогу. Саме тому багато в чому їй доводиться нелегко по життю. Але основною рисою характеру Кіри є її стійкість. Завдяки їй, Кіра може переносити навіть найболючіші удари долі. Безкомпромісність прийнятих рішень і негативне ставлення до безглуздої балаканини допомагає Кірі в житті. Якщо людині вдасться завоювати любов Кіри, то вона завжди для нього буде найщедрішою і милостивою. Дорогим людям Кіра завжди допоможе не просто порадою, а реальною дією. Кіра не схильна робити поспішні висновки. І якщо хто потрапив до неї в немилість, значить, точно це заслужив. Опала Кіри, як правило, довічна. Змінити її думку про себе дуже складно.

В особистому житті такі якості, безумовно, заважають. Але якщо Кіра вибере для себе спорт справою життя, то зможе досягти там значних висот. Фізичні навантаження допоможуть підтримувати форму. Природна спортивність і забезпечує Кірі дивовижну життєстійкість. Марнославність Кіри робить її вразливою перед лестощами. Адже саму себе Кіра хвалити не може через вроджену дисциплінованість, а лестощі показують її з боку, та ще й в найкращому світлі. Кіра, навіть якщо дуже полюбить, зможе стримати свої емоції. Для неї цнотливість - не порожні слова. Тільки той чоловік, який сам відмовиться від бурхливих пристрастей і забезпечить Кірі стабільність і спокій, може стати для неї ідеальним чоловіком. Але Кіра може і втратити такого чоловіка. Адже стриманість, яка їй властива, не дозволить Кірі проявити почуття, а чоловік просто втомиться чекати моменту, коли вона зволить зійти до нього.

Численні зв'язки Кіри не приносять їй задоволення. Для жінок з таким ім'ям секс ніколи не стає чимось головним у відносинах. Якщо ж Кіра вийде заміж, то буде зразково вірною дружиною. Вона навіть в думках не може допустити зраду чоловікові. Кіра гостинна, вона чудова мати і господиня. Всі ці якості допомагають їй утримувати свій будинок. Жовтий циркон допоможе Кірі зберегти удачу. Оправити його краще в срібло. А трилисник конюшини вбереже Кіру від недоброзичливців.
Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середа, четвер, неділя
Іменини: 13 березня, 17 грудня
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Клим, Лазар, Фелікс. Для шлюбу не дуже підходять: Казимир, Клемент, Леонард, Максиміліан, Модест, Мойсей, Парамон


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top