Рекомендуємо прочитати

Зінаїда


Відбувається він давньогрецького імені й означає «та, що народжена Зевсом». У дитячі роки Зінаїду дуже важко контролювати: вона постійно свариться зі своїми подружками, зарозуміла, і прагне у всьому бути на першому місці. Вона живе за рахунок своїх батьків і просто тероризує дідуся і бабусю. Вона не терпить коли чує відмову. Навіть у такому віці не слід ставати в неї на шляху, в кращому результаті ваш спір може закінчитися нічиєю, і до того ж вам доведеться ще раз довести як сильно ви дорожите дружбою з нею. У шкільний час, Зінаїда старанна учениця, вона намагається знайти спільну мову з викладачами, намагається лестити старшим, і абсолютно щаслива, коли вона стає предметом для наслідування.

Ставши дорослою, вона намагається заховати погані риси свого характеру - вона більше довіряє своєму розуму, ніж серцю, так як знає, що це їй допоможе більше у всіх її справах. Вона знає як гарно себе подати, намагається заховати якусь бездушність і замкнутість під маскою агресивної жінки з елементами грубості. Зінаїда намагається стати, справжнім лідером борючись зі своєю сором'язливістю, і іноді це їй вдається: вона займає місце керівника відділу, стає бригадиром. Зінаїди стають непоганими фармацевтами та бухгалтерами, але Зінаїда вчителька прискіпується до будь-якої дрібниці. Зінаїда завжди домагається своєї мети, але в її арсеналі тільки дозволені засоби. Може бути, саме тому в рослинному світі їй протегує хризантема - символ справжнього благородства. Всі цінують професійні якості Зінаїди, але якщо їй робота стане не цікавою, вона без сумнівів залишить це заняття.

Зінаїда йде на хитрощі перед чоловіком, він навіть не запідозрить в ній якоїсь сухості в почуттях і бажання бути головною в сім'ї - він бачить в ній пристрасну і яскраву особистість, яка готова піти на все заради коханого і повністю йому підкоритися. Але відразу, ж після одруження він буде здивований. Зінаїда відразу ж показує, що вона представляє насправді, і якщо відразу не показати хто в домі головний, краще їй підкориться або буде гірше. Хоча, навіть якщо чоловікові вдасться взяти верх, він все одно повинен прийняти те, що сімейним бюджетом все ж буде розпоряджатися дружина. Вона дуже економна, але, в смаку з нею не посперечаєшся, і якщо їй сподобалася гарна річ, вона її обов'язково купить. Зінаїді варто придбати прикраси з сердоліку (каменю заспокоєння і любові) і смарагду - зберігача сімейного тепла, так як ці камені є для неї оберегами. А ще сердолік зможе захистити її від легковажної поведінки і розпусти, хоча часто Зінаїда шукає відповідь в чарці горілки. З роками, на перше місце для неї виходить сім'я, вона все більше замикається в собі і більше часу віддає облаштуванню її сімейного гнізда. Її тотемний квітка - гвоздика, повинна якомога частіше перебувати в будинку Зінаїди, так як вона принесе їй удачу.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: 20 червня, 24 жовтня
Сумісність імені: Великі шанси на успішний шлюб зі Степаном, Юрієм, Володимиром, Павлом, Юхимом. Менш сприятливі шлюби з Іваном, Станіславом, Дмитром, Денисом, Петром, Тарасом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top